19:30:39 - شنبه 3 مارس 2018
پرداخت ۱۶میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی وعشایری در کرمانشاه
پرداخت ۱۶میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی وعشایری در کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، داوود یاوری عصر امروز پنجشنبه در هشتاد و هشتمین جلسه ستاد تسهیل استان کرمانشاه اظهار داشت: از ۷۳ میلیارد تومان سهمیه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در استان کرمانشاه، تاکنون ۱۶ میلیارد تومان پرداخت شده است. یاوری در ادامه افزود: در مجموع ۶۸۹ طرح با حدود ۳۸ میلیارد تومان اعتبار در کمیته

به گزارش خبرنگار مهر، داوود یاوری عصر امروز پنجشنبه در هشتاد و هشتمین جلسه ستاد تسهیل استان کرمانشاه اظهار داشت: از ۷۳ میلیارد تومان سهمیه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در استان کرمانشاه، تاکنون ۱۶ میلیارد تومان پرداخت شده است.

یاوری در ادامه افزود: در مجموع ۶۸۹ طرح با حدود ۳۸ میلیارد تومان اعتبار در کمیته فنی پذیرش شده است.

خبر جدید  ادامه تسهیلات دهی دولت به زلزله زدگان کرمانشاه

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه بیان داشت: از این تعداد ۴۷۹ طرح به مبلغ ۲۴ میلیارد تومان به بانک های عامل معرفی شده اند.

یاوری از پرداخت ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۰۲ طرح معرفی شده به بانک خبر داد و در مورد دلایل عدم پرداخت کامل این تسهیلات نیز گفت: بانک ها اعلام می کنند که متقاضیان مراجعه نکرده و یا وثایق لازم ارائه نمی کنند.

خبر جدید  برنامه‌های خود را در حوزه‌های مختلف برای حل مشکلات کرمانشاه تدوین کرده‌ام

گفتنی است؛ در این جلسه استاندار کرمانشاه با انتقاد از عدم تحقق ۵۰ درصد مصوبات ستاد تسهیل استان، دستور تشکیل کمیته نظارتی برای ردیابی دلایل عدم تحقق این مصوبات و معرفی مسببان این موضوع را داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه