به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، امید قادری در بازدید از پروژه مرکز گردشگری سلامت شهر کرمانشاه ضمن اعلام حمایت از تکمیل این پروژه، گفت: با تکمیل و بهره برداری از این پروژه کرمانشاه به قطب گردشگری سلامت در غرب کشور تبدیل خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: با توجه به هم مرز بودن استان کرمانشاه با کشور عراق سالانه بیماران متعددی از این کشور برای درمان از طریق مرزهای استان وارد کشور می شوند اما متاسفانه بنا به دلایل متعدد از جمله نبود امکانات خاص گردشگری سلامت به استان های دیگر مراجعه می کنند. با توجه به این ظرفیت تکمیل و تجهیز پروژه گردشگری سلامت شهر کرمانشاه ضروری و نیاز به حمایت همه مسئولان امر دارد.

خبر جدید  فتاحیان: سمن ها می توانند زمینه اشتغال پایدار جوانان را فراهم کنند

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه از اهمیت این پروژه به لحاظ ارز آوری، ایجاد اشتغال و تمرکز زدایی یاد کرد و گفت: امیدواریم برای اختصاص تسهیلات لازم به این پروژه همراهی و همکاری لازم در سطح استان و کشور صورت بگیرد. سرمایه گذاران پروژه تا کنون نزدیک به ۲۲ میلیارد تومان هزینه کرده اند، که در صورت اختصاص تسهیلات تا پایان ۹۸ ساختمان تکمیل و آماده تجهیز می شود.

خبر جدید  فطریه به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی اختصاص می‌یابد

مرکز گردشگری سلامت شهر کرمانشاه در ابتدای بلوار طاق بستان با مشارکت ۳۷ تن از پزشکان استان در ۱۴ طبقه با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست احداث است. این پروژه بیمارستانی با رویکرد گردشگری سلامت به عنوان یک مرکز با طراحی لوکس با امکاناتی از جمله هتل، گیم سنتر، صرافی، دفتر خدمات گردشگری، فروشگاه های عرضه صنایع دستی و… در راستای توسعه توریسم درمانی استان احداث می شود. این پروژه با ۲۷۰ نفر اشتغال مستقیم می تواند نقش بسزایی در ارزآوری، اشتغال زایی، تمرکز زدایی و توسعه توریسم درمانی استان خواهد داشت.