12:08:52 - سه‌شنبه 14 مه 2019
پلمب کافی‌شاپ متخلف به دلیل عدم مجوز فعالیت در ماه رمضان بود
پلمب کافی‌شاپ متخلف به دلیل عدم مجوز فعالیت در ماه رمضان بود
کرمانشاه_ مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه دلیل پلمب کافی‌شاپ متخلف که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده را عدم دریافت مجوز فعالیت در ماه رمضان توسط این مکان اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد که اخیراً در فضای مجازی کلیپی در خصوص حضور مأموران پلیس در یکی از کافی شاپ‌های سطح شهر و پلمب این واحد صنفی منتشر شد که واکنش‌هایی به دنبال داشت.

در ادامه این توضیحات آمده است: کافی‌شاپی که اخیراً فیلم پلمب شدن آن در فضای مجازی منتشر شد با حکم دستگاه قضائی و به خاطر فعالیت غیرمجاز به دلیل نداشتن مجوز صنفی در ماه مبارک رمضان از ادامه فعالیتش جلوگیری شده است.

خبر جدید  رایزنی تجار سلیمانیه و کرمانشاه برای افزایش مراودات اقتصادی

به دنبال شناسایی یک واحد کافی‌شاپ که در ماه مبارک رمضان بدون هیچ‌گونه مجوزی فعالیت می‌کرد، مأموران کلانتری با در دست داشتن نامه قضائی به این واحد مراجعه و حکم صادره در خصوص پلمب را به مالک آن ابلاغ کردند.

پس از حضور پلیس در کافی‌شاپ، همان گونه نیز که در فیلم منتشر شده مشهود است مالک این واحد صنفی با مقاومت در برابر مأموران عنوان می‌کند حتی به نماینده دادستان هم مجوز ارائه نخواهد داد.

خبر جدید  هوانیروز در پازل قدرت ایران جایگاه ویژه‌ای دارد

در ادامه مأموران کلانتری پس از ابلاغ حکم دستگاه قضائی با رعایت حقوق شهروندی و برابر دستورالعمل صادره اقدام به پلمب این واحد صنفی متخلف می‌کنند.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس کرمانشاه در پایان برای تنویر افکار عمومی اعلام داشت: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، اتحادیه‌های صنفی جهت ارائه خدمات به مسافران و افرادی که دارای عذر شرعی هستند، تحت شرایط و ضوابطی خاص از جمله رعایت شئونات اسلامی و پوشیدگی فضای بیرونی واحد صنفی مجوز صادر کرده است.

کد خبر ۴۶۱۶۵۱۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  کشف ۶۰۰ حلقه لاستیک قاچاق در کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه