21:27:51 - یکشنبه 9 ژوئن 2019
پلمب ۱۴۲ واحد صنفی متخلف در ماه رمضان /معرفی ۲۵۸ فرد روزه خوار به دستگاه قضائی
پلمب ۱۴۲ واحد صنفی متخلف در ماه رمضان /معرفی ۲۵۸ فرد روزه خوار به دستگاه قضائی
کرمانشاه_ معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از پلمب ۱۴۲ واحد صنفی متخلف در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد رضا آمویی اظهار داشت: برخورد با واحدهای صنفی متخلف در راستای مطالبات عمومی و خواسته‌های شهروندان برای حفظ حرمت این ماه عزیز انجام شده است.

وی افزود: پلیس همواره تلاش کرده تا رضایت عموم مردم را جلب و در راستای خواسته‌ها و مطالبات آنها گام بردارد که یکی از این مطالبات در ماه ضیافت الهی برخورد با مصادیق روزه خواری است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان داشت: اکثر مردم شریف و مؤمن کرمانشاه در ماه مبارک رمضان همکاری بسیار خوبی با پلیس داشته و حتی آن‌هایی هم که به هر دلیل موفق به روزه داری نشده‌اند از خوردن و آشامیدن در ملأ عام به حرمت این ماه عزیز و همشهریان خودداری کردند.

خبر جدید  مردم کرمانشاه از تصمیم شورای عالی امنیت ملی در مورد تعهدات برجام حمایت کردند

وی عنوان کرد: با این وجود پلیس بنا بر وظیفه ذاتی خود با معدود افراد متظاهر به روزه خواری، واحدهای صنفی و رانندگان متخلف نیز برخوردهای لازم و قانونی را انجام داد.

آمویی تصریح کرد: در طول ماه مبارک رمضان، علاوه بر پلمب واحدهای صنفی متخلف، ۴ هزار و ۱۶۶ نفر از متظاهرین به روزه خواری تذکر لازم را دریافت کرده و مورد ارشاد و راهنمایی قرار گرفتند.

خبر جدید  پلمب ۳۴ واحد صنفی متخلف در کرمانشاه از ابتدای ماه مبارک رمضان

وی با بیان اینکه ۶۱۱ نفر شامل ۵۶۵ آقا و ۴۶ خانم نیز به دلیل بی توجهی به تذکرات و ارشادهای پلیس دستگیر شدند، افزود: ۲۵۸ نفر ان ها نیز پس از تشکیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شدند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه تذکر به ۹۶۸ راننده دورن شهری که اقدام به روزه خواری در ملأ عام می‌کردند را از دیگر اقدامات صورت گرفته برشمرد و افزود: ۷۹ دستگاه خودروی این افراد که به روزه خواری خود در خودرو ادامه می‌دادند نیز توقیف و روانه پارکینگ شد.

خبر جدید  ۵۸ درصد سربازان انتظامی کرمانشاه واکسینه شدند

وی در پایان بار دیگر از همراهی اقشار مختلف مردم با مأموران پلیس در راستای حفظ شئونات ماه مبارک رمضان قدردانی و تاکید کرد: اقدام نیروی انتظامی برای مقابله با روزه خواری بنا بر مطالبه عمومی مردم صورت گرفته است.

کد خبر ۴۶۳۵۹۶۰


منبع :: پلمب ۱۴۲ واحد صنفی متخلف در ماه رمضان /معرفی ۲۵۸ فرد روزه خوار به دستگاه قضائی

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه