11:40:50 - پنج‌شنبه 16 مه 2019
پلمب ۳۴ واحد صنفی متخلف در کرمانشاه؛ ۲۰۴ روزه‌خوار در استان کرمانشاه دستگیر شدند‌
پلمب ۳۴ واحد صنفی متخلف در کرمانشاه؛ ۲۰۴ روزه‌خوار در استان کرمانشاه دستگیر شدند‌
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به شناسایی ۴۰۰ واحد صنفی که در هشت روز سپری شده از ماه مبارک رمضان شئونات این ماه را رعایت نکرده بودند، گفت: ۳۴ واحد متخلف نیز با پیگیری پلیس و حکم قضائی پلمب شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: این اقدام در راستای مطالبات عمومی و خواستههای شهروندان برای حفظ حرمت ماه رمضان انجام شده است.

وی عنوان کرد: پلیس همواره تلاش کرده تا رضایت عموم مردم را جلب و در راستای خواستهها و مطالبات آن ها گام بردارد که یکی از این مطالبات در ماه ضیافت الهی برخورد با مصادیق روزهخواری است.

آمویی افزود: در همین راستا و برای پاسخگویی به مطالبات عمومی علاوه بر برخورد با واحدهای صنفی متخلف، در هشت روز سپری شده از ماه مبارک رمضان به ۲۲۲ نفر از رانندگان درون شهری که شئونات این ماه مبارک را رعایت نکرده بودند، تذکر لازم داده شده و ۱۴ دستگاه خودرو نیز توقیف و روانه پارکینگ شدهاند.

خبر جدید  اخبار اربعین ۹۸| آخرین وضعیت مرز خسروی| ازدحام زائران اربعین در مرز خسروی

وی از ارائه تذکر و ارشادهای لازم به ۹۶۲ نفر از شهروندانی که در سطح استان تظاهر به روزهخواری کرده بودند خبرداد و گفت: از ۷۵۸ نفر آنها تعهد لازم جهت عدم تکرار اقدام مشابه دریافت شد.

آمویی با اشاره به دستگیری ۲۰۴ نفر از افراد روزهخوار توسط پلیس اظهار کرد: ۶۷ نفر از این افراد با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

خبر جدید  افزایش قیمت مرغ در کرمانشاه، مصرف‌کننده و فروشنده را متضرر کرد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پلیس همواره با افرادی که شئونات ماه مبارک رمضان را رعایت نکردهاند، برخورد کرده است گفت: این برخورد بنا بر خواسته عموم شهروندان قاطعانه و مطابق قانون بوده است.

وی افزود: آنچه که واضح و روشن است لزوم ورود همه دستگاههای فرهنگی به موضوع تظاهر به روزهخواری در سطح جامعه و کمک آن ها به پلیس برای مقابله با این مسئله است.

آمویی بیان کرد: در همین راستا جا دارد نهادهای فرهنگی و افراد صاحب کلام و ذی نفوذ که جایگاه اجتماعی خوبی نیز میان مردم دارند به کمک پلیس آمده و با فرهنگسازی زمینه پاسداشت ماه مهمانی خداوند را بیش از پیش فراهم کنند.

خبر جدید  طرح نظارت نوروزی استاندارد در استان کرمانشاه آغاز شد

معاون اجتماعی انتظامی کرمانشاه تذکر لسانی از سوی مردم به افراد متظاهر به روزهخواری را نیز مورد تأکید قرار داد و گفت: مسافران و شهروندانی هم که قادر به روزه گرفتن نیستند خوب است به حرمت این ماه و رعایت حقوق دیگر همشهریان خود از خوردن و آشامیدن در سطح شهر و معابر عمومی خودداری کنند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: پلمب ۳۴ واحد صنفی متخلف در کرمانشاه؛ ۲۰۴ روزه‌خوار در استان کرمانشاه دستگیر شدند‌

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه