13:33:58 - جمعه 3 مه 2019
پلیس وظیفه شناس دلارهای گمشده را به گردشگر مجارستانی بازگرداند
پلیس وظیفه شناس دلارهای گمشده را به گردشگر مجارستانی بازگرداند
کرمانشاه- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی شهرستان پاوه گفت: ماموران کلانتری ۱۴ نودشه پس از پیدا کردن مقداری زیادی ارز خارجی (دلار و یورو) که متعلق به گردشگری اهل مجارستان بود، آن ها را به صاحبش بازگردادند.

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز جمعه به نقل از سرهنگ «فضل اله پرنو» اظهار داشت: ماموران کلانتری شهر مرزی نودشه در پاوه حین گشت زنی در سطح شهر یک کیف پر از پول که حاوی مقدار زیادی ارز خارجی بود پیدا کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این کیف، پنج هزار و ۱۶۰ دلار و ۴۲۰ یورو که مطابق نرخ ارز امروز رقمی بیش از ۸۰۰ میلیون ریال می شود را به همراه گذرنامه و شماره تماس مالک کیف، کشف کردند.
سرهنگ پرنو ادامه داد: ماموران وظیفه شناس و امانت دار کلانتری ۱۴ نودشه در ادامه ضمن تماس با صاحب کیف که گردشگری اهل کشور مجارستان بود، ارز و سایر محتویات را به وی بازگرداندند.
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان پاوه تصریح کرد: مالک کیف نیز با ابراز خرسندی از اقدام شایسته ماموران وظیفه شناس کلانتری از آن ها تقدیر کرد.
وی در پایان گفت: این گردشگر خارجی در اظهارات خود بارها از سفر به کشورمان و شهرستان پاوه به خاطر مهمان نوازی مردم و امانت داری ماموران پلیس ابراز خرسندی کرد.
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه است.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  ساخت 204 واحد مسکونی در سرپل ذهاب پایان یافت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه