9:46:52 - جمعه 11 دسامبر 2020
پویش ایران همدل سرانه ایتام را افزایش می دهد
پویش ایران همدل سرانه ایتام را افزایش می دهد
آیا میدانید در روزهای کرونایی که هوا پر است از ذراتی که ممکن است حال شما را دگر گون کنند، بهترین گیاهان برای کاهش آلودگی هوا در خانه کدامها هستند؟

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه،محسن رخصی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با اعلام اینکه از نیمه دوم سال ۹۹ پویشی با عنوان ” ایران مهربان” در راستای طرح اکرام ایتام راه اندازی شده است گفت: این پویش به این منظور راه‌اندازی شده که در بهار ۱۴۰۰ هیچ فرزند یتیم و نیازمندی بدون سرپرست و حامی نباشد.
او در ادامه با اشاره به اینکه تا قبل از این پویش ۳۰ هزار نفر از حامیان از ایتام تحت پوشش در شهر‌ها و روستا‌های استان حمایت می‌کردند تصریح کرد: سرانه‌ای که برای حامیان استان در نظر گرفته شده حداقل ۲۰ هزار تومان است و تاکنون سرانه پرداختی به ایتام کرمانشاهی به طور میانگین به ۳۷۰ هزار تومان رسیده است.

خبر جدید  یدالله محبی بر سکوی نخست ایستاد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با دادن این نوید که برنامه‌ریزی شده است سرانه پرداختی در استان به ۷۵۰ هزار تومان برسد افزود: از سال‌های گذشته کمیته امداد نسبت به بیمه خانواده‌های تحت پوشش به ویژه زنان سرپرست خانوار و شاغلان نیز اقدام کرده است که بر اساس آن  پنج سال حق بیمه مددجویان پرداخت می‌شود، اما به تدریج باید از گردونه حمایت کمیته امداد خارج شوند و حق بیمه را نیز خود خانواده‌ها پرداخت کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  اهدا لوازم منزل به مددجویان زلزله زده قصرشیرین
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه