18:52:35 - دوشنبه 26 فوریه 2018
پویش «خانه تکانی و مدیریت مصرف آب» در کرمانشاه اجرا می‌شود
پویش «خانه تکانی و مدیریت مصرف آب» در کرمانشاه اجرا می‌شود
علیرضا تخت‌شاهی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با فرا رسیدن روزهای پایانی سال، شهروندان براساس یک سنّت دیرینه مبادرت به خانه تکانی و نظافت درمحیط خانه می‌کنند که دراین زمان افزایش مصرف آب بسیار بیشتر است و چه بسا این مصارف در مقایسه با فصل گرما هم بیشتر خودنمایی کند. وی با اشاره به

علیرضا تخت‌شاهی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با فرا رسیدن روزهای پایانی سال، شهروندان براساس یک سنّت دیرینه مبادرت به خانه تکانی و نظافت درمحیط خانه می‌کنند که دراین زمان افزایش مصرف آب بسیار بیشتر است و چه بسا این مصارف در مقایسه با فصل گرما هم بیشتر خودنمایی کند.

وی با اشاره به مصرف بی‌رویه آب در این ایام گفت: متاسفانه روزهای پایان سال در بیشتر شهرها اختلال در توزیع آب بروز می‌نماید و لذا شهروندان مصرف آب را مدیریت کنند تا در روزهای پایانی سال با کمبود آب مواجه نشویم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در امر فرهنگ‌سازی برای مصرف بهینه آب گفت: در این راستا “پویش خانه تکانی و مدیریت مصرف آب”، با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و برای دانش آموزان مدارس با شعار «جان آب در خطر است» اجرا می‌شود.

خبر جدید  وکلا برای رفع موانع تولید و توسعه کرمانشاه وارد میدان شوند

وی با اشاره به اینکه پویش مذکور با کمک و همراهی سازمان‌های مردم نهاد و با هدف جلب توجه جامعه و نگاه همگانی به موضوع آب انجام خواهد شد، گفت: این مهم در راستای جلوگیری از هدر رفت آب در این ایام انجام می‌شود.

 تخت شاهی همچنین بیان کرد: مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف آب باید در تمام ایام سال مورد توجه جدی قرار بگیرد و با توجه به اینکه هم اکنون در زمینه بارش‌ها با کمبود آب مواجه هستیم باید دغدغه همه مردم و مسئولین توجه به موضوع آب باشد تا بتوانیم در فصول سال، مدیریت لازم را داشته باشیم.

خبر جدید  برای توسعه نیازمند اجرای طرح‌های بزرگ کشاورزی صنعتی هستیم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اطلاع رسانی و حساس سازی مردم در مصرف آب را امری بسیار مهم دانست و افزود: ما نیازمند بسیج همگانی برای فرهنگ سازی جهت جلوگیری از هدررفت آب هستیم و از اقدامات ناصحیح در مصرف آب پرهیز شود.

 تخت شاهی گفت: متولی مدیریت مصرف آب تنها شرکت آب و فاضلاب نیست، بلکه آحاد جامعه و سازمان‌های اداری و نهادهای دیگر باید مراقب باشند که این نعمت الهی بیهوده هدر نرود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه افزود: با برنامه زیری های در صورت همکاری شهروندان امیدواریم در پایان سال با مشکل کم آبی مواجه نشویم.

خبر جدید  افتتاح نمایشگاه پوستر اقتصاد مقاومتی در راستای حمایت از تولید کالای ایرانی

 وی گفت: شرکت آب وفاضلاب استان کرمانشاه در ایام تعطیلات پایان سال در طول شبانه روز آماده خدمات رسانی به شهروندان است و تمام شهرهای استان کشیک شبانه دارند و با توجه به اینکه آبفا یک شرکت خدمات رسان است لذا در روزهای تعطیل و غیر تعطیل، حوزه‌هایی را که ارتباط کاری و فوریتی دارند انجام وظیفه خواهند نمود و در تمام مدت نیز آماده خدمت به مردم هستند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه تصریح کرد: علاوه بر مراکز حوادث و اتفاقات؛ مرکز ارتباطات مردمی ۱۲۲ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه راهنمایی به همشهریان می‌باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه