2:12:25 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
پویش مردمی"کنارتم همسایه" برای کمک به سیل‌زدگان در کرمانشاه راه‌اندازی شد
پویش مردمی"کنارتم همسایه" برای کمک به سیل‌زدگان در کرمانشاه راه‌اندازی شد
خادمیاران آستان قدس رضوی و هیئتهای مذهبی و فعالان مساجد سراسر استان کرمانشاه در قالب پویش «کنارتم همسایه» از آحاد مردم برای کمک به مردم استان‌های سیل‌زده از جمله لرستان دعوت کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به دنبال حادثه تأثر برانگیز سیل در برخی استانهای کشور که به از دستدادن جان تعدادی از مردم و تخریب اموال آنها منجر شد، خادمیاران رضوی و هیئتهای حسینی سراسر استان کرمانشاه با لبیک به پیام رهبر معظم انقلاب در کمک به سیلزدگانبرای کمک به مردم پیشقدم شدند.

با تشکیل پویش کنارتم همسایه،مجموعههای مردمی و خودجوش حاضر در منطقه و قرارگاه خادمیاران امامرضاییها، ستادی متشکل از هیئتهای خدمترسان در استان سیلزده لرستان تشکیل شده است و در این پویش از مردم برای کمک به همسایگان سیلزده درخواست کمک شده است.

بیش از ۱۵ نفر از جهادگران مردمی استان کرمانشاه با محوریت گروه «خشتهای مهربانی» در روستای چممهر پلدختر که بیش از ۹۰درصد تخریب شده و دارای ۱۵۰۰ نفر سکنه است مستقر شده است.

امدادرسانی خادمیاران سلامت رضوی کرمانشاه در مناطق سیلزده

امدادرسانی خادمیاران سلامت رضوی کرمانشاه در مناطق سیلزده استان لرستان و کرمانشاه ادامه دارد و تاکنون تعداد زیادی بسته ارزاق و کالاهای بهداشتی و درمانی میان سیلزدگان توزیع شده است.

خبر جدید  امام جمعه موقت کرمانشاه: استعمارگران از قیام ملت‌ها در مقابل دولت‌های ظالم هراس دارند

کانون سلامت رضوی نمایندگی آستان قدس در استان کرمانشاه در تاریخ ۱۷ فروردین ماه جهت رسیدگی به مردم و خانوادههای سیلزده تیمی پزشکی خادمیاران را به سالن ورزشی کارگران واقع در چهارراه رودکی کرمانشاه اعزام کرد.

این گروه جهادی متشکل از سه پزشک، دو پزشکیار و چهار نفر از تیم دارویی است و این تیم موفق به ارائه خدمات ویزیت و داروی رایگان به ۷۰ نفر از مردم سیلزده شهرک کرناچی ساکن در ورزشگاه شد.

آشپزخانه آستان قدس رضوی کرمانشاه در مناطق سیلزده لرستان فعال شد

پس از وقوع سیل در استانهای غرب کشور و نیاز مردم استانهای لرستان و خوزستان به امدادرسانی آستان قدس رضوی و موکبهای اربعین خدماترسانی به ساکنان این مناطق را آغاز کردند.

خبر جدید  امام جمعه کرمانشاه: معامله قرن حماقت تازه سردمداران آمریکاست‌

آشپزخانه آستان قدس رضوی استان کرمانشاه مستقر در فیروزآباد استان لرستان با همت خادمیاران جوان گروه جهادی وصال شهرستان و با استفاده از تجهیزات موکب علی ابن ابیطالب(ع) شهرستان صحنه به مردم سیلزده خدمت میکند.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه در این رابطه گفت: تعدادی آشپزخانه در استان لرستان برای خدمت به مردم ایجاد شده است که روزانه بیش از ۱۰ هزار وعده غذا در این آشپزخانهها پخت و بین مردم منطقه نورآباد، دلفان و پلدختر توزیع میشود.

سیدجعفر امامیان افزود: امدادرسانی، اطعامدهی و توزیع اقلام مورد نیاز سیلزدگان از سوی خادمیاران استان کرمانشاه در لرستان در حال انجام است و امدادرسانی تا پایان بحران ادامه دارد.

خبر جدید  دولت اعتبارات لازم را برای احداث مدارس نیمه‌کاره تأمین کند

۲۰ ایستگاه جمعآوری کمک نقدی و غیرنقدی از سوی خادمیاران در استان کرمانشاه مستقر شده است و خادمیاران در حوزه پزشکی و سلامت، فرهنگی، بازی با کودکان و امدادرسانی به مردم مناطق سیلزده حضور پیدا کردند.

علاقهمندان میتوانند کمکهای غیرنقدی به ویژه لوازم خانگی موردنیاز مردم سیلزده همانند مواد شوینده، چکمه، بیل و کلنگ، فرغون، پمپ آب بنزینی، ظرف و ظروف شامل قابلمه، بشقاب، قاشق و پیک نیک و سایر اقلام ضروری زندگی اقدام کنند.

شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۶۶۸۴۴۰۶ به نام آستان قدس رضوی و شماره ۵۰۴۱۷۲۱۰۵۱۱۰۳۰۴۳ به نام خشتهای مهربانی برای دریافت کمکهای نقدی افتتاح شده است.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه