11:08:09 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
پژوهشی که فقط جهت ارتقای علمی افراد باشد مشکلی ازجامعه حل نمی‌کند
پژوهشی که فقط جهت ارتقای علمی افراد باشد مشکلی ازجامعه حل نمی‌کند
به گزارش خبرنگار مهر، نشست مشترک مرادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاونین دانشگاه با دکتر حبیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد و استان کرمانشاه و معاونین این دانشگاه امروز چهارشنبه برگزار شد. محمودرضا مرادی در این نشست با اشاره به تشکیل شورای سیاستگذاری دانشگاه های استان گفت: تشکیل شورای سیاستگذاری دانشگاه های استان می

به گزارش خبرنگار مهر، نشست مشترک مرادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاونین دانشگاه با دکتر حبیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد و استان کرمانشاه و معاونین این دانشگاه امروز چهارشنبه برگزار شد.

محمودرضا مرادی در این نشست با اشاره به تشکیل شورای سیاستگذاری دانشگاه های استان گفت: تشکیل شورای سیاستگذاری دانشگاه های استان می تواند با ارتقا همکاری و تعامل دانشگاه ها تاثیر این نهاد ارزشمند را در جامعه دو چندان کند.

خبر جدید  راهیابی 47 دانش‌آموز کرمانشاهی به مرحله کشوری مسابقات قرآن

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: در همه جای دنیا دانشگاه منشاء  پیشرفت و حل مشکلات است.

وی گفت: اقدامات علمی، پژوهشی و آموزشی اهداف والایی داشته و صرفا مقوله آموزش را مد نظر ندارد و پژوهشی که تنها در راستای ارتقای علمی افراد باشد مشکلی از جامعه را حل نمی کند.

خبر جدید  معرفی جاذبه‌های گردشگری دفاع‌مقدس کرمانشاه در نوروز‌ 97

مرادی تصریح کرد: متاسفانه جامعه خواهان حل معضلات از سوی دانشگاه نیست تا مجموعه علمی راه حل را به حوزه های مختلف ارائه دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تاکید کرد: سیاست مداران باید به این مهم و نقش و جایگاه ویژه دانشگاه و دانشگاهیان توجه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: توان تاثیر گذاری دانشگاه های استان با حرکت و فعالیت جزیره ای کاهش خواهد یافت و دانشگاه ها می توانند با تعامل مضاعف و تشکیل شورای سیاستگذاری دانشگاهی نه تنها در زمینه آموزش بلکه در مسایل فرهنگی، اجتماعی نیز تاثیر مطلوبی در جامعه داشته باشند.

خبر جدید  کلنگ احداث سالن ورزشی سقف کوتاه درجوانرود به زمین زده شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه