15:29:14 - جمعه 2 مارس 2018
پیامبر (ص) تندیس ایمان و قافله سالار دین باوری است
پیامبر (ص) تندیس ایمان و قافله سالار دین باوری است
امام جمعه موقت شهرستان روانسر در خطبه های نمازجمعه: امام جمعه موقت روانسر گفت: پیامبر (ص) تندیس ایمان و قافله سالار دین باوری است  به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، ماموستا ملا یحیی شهبازی در ابتدای سخنان خود ضمن دعوت همگان به بینش و تقوای الهی از پیامبر (ص)بعنوان موهبتی عظیم برای جهان اسلام یاد

امام جمعه موقت شهرستان روانسر در خطبه های نمازجمعه:

امام جمعه موقت روانسر گفت: پیامبر (ص) تندیس ایمان و قافله سالار دین باوری است

 به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، ماموستا ملا یحیی شهبازی در ابتدای سخنان خود ضمن دعوت همگان به بینش و تقوای الهی از پیامبر (ص)بعنوان موهبتی عظیم برای جهان اسلام یاد کرد.

خبر جدید  صعود سراسری زائران با رمز «یا زهرا» به ارتفاعات بازی دراز / افتتاحیه راهیان نور ۹۸

 

امام جمعه موقت شهرستان روانسر با اشاره به آیه ی شریفه ی ” یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا أَطیعُوا اللَّهَ وَ أَطیعُوا الرَّسُولَ وَ أُولِی الْأَمْرِ مِنْکُم”  عنوان داشت: پیامبر مکرم اسلام (ص) مظهر عطوفت و مهربانی است و مادامی مسلمان سیره ی آن حضرت را برگزیند می توانند در راه ایمان گام بر دارند.

 

خبر جدید  فقهی‌زاده: قرآن کریم محور تمام فعالیت‌های دینی در سراسر جهان اسلام است

وی با بیان اینکه پیامبران جز برای دین تلاش نمی کردند و در این راه زخم های بسیار دیدند افزود: بی شک دین داری در وجود معصومین نهفته است.

 

ماموستا شهبازی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن بیان اینکه دشمنان همواره به دنبال ایجاد تفرقه در میان مردم هستند افزود: بلاد ظلم (آمریکا واسرائیل) همواره در صدد هستند با تفرقه اصل دین را به حاشیه بکشند اما خدا را شاکریم که دست آنها (بلاد ظلم) برا مردم رو شده است.

خبر جدید  ساعت کار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تغییری نمی کند

 

ماموستا شهبازی امام جمعه موقت شهرستان روانسردر پایان با تسلیت وفات ام البنین (سلام الله)، روز تکریم مادران و همسران شهدای را گرامی داشت.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه