18:31:27 - شنبه 24 فوریه 2018
پیام مهم رهبری، همه مسئولین ومردم رابرای کمک به سرپلذهاب بسیج کرد
پیام مهم رهبری، همه مسئولین ومردم رابرای کمک به سرپلذهاب بسیج کرد
به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه امروز در آیین تودیع و معارفه فرمانده شهرستان سرپل‌ذهاب اظهار داشت: اولین کار در زلزله سرپلذهاب عبور از بحران وعادی سازی شرایط در شهرستان بود. استاندار کرمانشاه در ادامه بیان کرد: پیام مهم رهبر معظم انقلاب، تمامی مسئولین و مردم را برای کمک به زلزله زدگان شهرستان

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه امروز در آیین تودیع و معارفه فرمانده شهرستان سرپل‌ذهاب اظهار داشت: اولین کار در زلزله سرپلذهاب عبور از بحران وعادی سازی شرایط در شهرستان بود.

استاندار کرمانشاه در ادامه بیان کرد: پیام مهم رهبر معظم انقلاب، تمامی مسئولین و مردم را برای کمک به زلزله زدگان شهرستان سرپلذهاب بسیج کرد.

بازوند افزود: دولت ۵۳۲۹ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی، بلاعوض و تسهیلات به زلزله کرمانشاه اختصاص داد.

خبر جدید  ۱۵ اسفند ماه؛ آغاز کشت بهاره در استان کرمانشاه

استاندار کرمانشاه با اشاره به پرداخت ۶ هزار میلیارد ریال کمک بلاعوض به واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی خسارت دیده ناشی از زلزله ۲۱ آبان، افزود:  این میزان، ۲ هزار میلیارد ریال برای تامین سرمایه در گردش، ۲ هزار میلیارد ریال برای تامین سرمایه ثابت و ۲ هزار میلیارد ریال برای بخش کشاورزی در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  طرح جهانی شهر کرمانشاه در دست تهیه است

وی عملیات ساخت ۱۳۶ مدرسه در مناطق زلزله زده با ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار و آماده بودن پرداخت تسهیلات بلاعوض به ۸ هزار و ۸۷۰ واحد دامی خسارت دیده را از دیگر اقدامات عنوان کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه عملکرد مسئولان در زلزله کرمانشاه مورد رضایت مسئولان ارشد کشوری است، گفت: از هم اکنون برای مقابله با فصل گرما، تمهیدات لازم اتخاذ شده که به مرور عملیاتی می‌شود.

خبر جدید  کرمانشاه پایلوت اجرای نظام نوین ترویج کشاورزی

استاندار کرمانشاه همچنین افزود: مطالعات مقاوم سازی واحدهای مسکونی شهرستان سرپلذهاب در برابر زلزله ۲ ماه طول کشید و اکنون این طرح پایان یافته است.

 در این جلسه، جواد محمدی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی سرپل ذهاب معرفی و از خدمات سیروس صادقی بخشدار سابق تقدیر شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه