17:48:50 - جمعه 9 فوریه 2018
پیروزی انقلاب اسلامی بهترین نمونه کار جهادی است
پیروزی انقلاب اسلامی بهترین نمونه کار جهادی است
گروه سیاسی: عضو شورای امنیت ملی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی بهترین نمونه از کار جهادی است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، سعید جلیلی، عضو شورای امنیت ملی در نخستین نشست تخصصی فعالان فرهنگی با محور خدمت‌رسانی در جمع هیئت‌های خدمت‌رسان سراسر کشور در قصرشیرین با تبیین جنبه اجتماعی دین اسلام وظیفه هیئت‌های مذهبی

گروه سیاسی: عضو شورای امنیت ملی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی بهترین نمونه از کار جهادی است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، سعید جلیلی، عضو شورای امنیت ملی در نخستین نشست تخصصی فعالان فرهنگی با محور خدمت‌رسانی در جمع هیئت‌های خدمت‌رسان سراسر کشور در قصرشیرین با تبیین جنبه اجتماعی دین اسلام وظیفه هیئت‌های مذهبی در این عرصه را مهم دانست و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی بهترین نمونه از کار جهادی است.
وی افزود: وقتی امام سجاد(ع) دعا می‌کنند«خدایا مرا به کاری مشغول کن که از آن خواهی پرسید» مهم‌ترین ویژگی مؤمن انقلابی این است که کاری را در چه زمانی و چگونه انجام دهد.

خبر جدید  طرح «پنجشنبه‌های قصه‌گویی» در کرمانشاه آغاز می‌شود

پیروزی انقلاب اسلامی بهترین نمونه کار جهادی است
عضو شورای امنیت ملی اظهار کرد: ایمان، جهاد، امر به معروف و نهی از منکر، اقامه عدل و پناهگاه مردم بودن از جلوه‌های اجتماعی دین اسلام است و ائمه اطهار(ع) نمونه واقعی اجرای این جنبه از دین بودند و باید هیئت‌های مذهبی به این رفتار ائمه(ع) تأسی کنند.
جلیلی خطاب به هیئت‌های مذهبی گفت: شما باید حلقه وصل اسلام ناب با مردم باشید و مردم باید این نشانه را در هیئت‌ها ببینند.
وی با بیان اینکه امپراطوری رسانه‌ای دشمن برعلیه نظام شکل گرفته است، افزود: در این زمان هیئت‌ها باید مناره‌های انقلاب باشند و تحرک و نشاط و عدم انفعال را به عرصه جامعه بیاورند.
عضو شورای امنیت ملی با اشاره به حدیث «الجارُ ثُمَّ الدّارُ» از حضرت فاطمه(س) آن را شعاری روشن و رسا برای توجه هیئت‌ها به وظایف اجتماعی خود دانست و تصریح کرد: طبق معارف اهل‌بیت(ع) در تبیین ویژگی‌های مؤمنان هیئت‌ها باید با کم‌ترین هزینه بیشترین فایده را برای مردم داشته باشند و این مهم باید مبنای کار هیئت‌ها قرار گیرد.

خبر جدید  زمان‌بندی آئین اعتکاف در کنگاور اعلام شد

پیروزی انقلاب اسلامی بهترین نمونه کار جهادی است

پیروزی انقلاب اسلامی بهترین نمونه کار جهادی است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه