11:52:53 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
پیش‌بینی صعود ۲۵ هزار نفری به ارتفاعات بازی‌دراز
پیش‌بینی صعود ۲۵ هزار نفری به ارتفاعات بازی‌دراز
کرمانشاه_فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه از پیش‌بینی صعود ۲۵ هزار نفری به ارتفاعات بازی‌دراز خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار بهمن ریحانی صبح امروز در نشست هماهنگی بزرگداشت سالروز بازی‌دراز از اجرای برنامه‌های یادبود بازی‌دراز و صعود به این ارتفاعات در روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ماه جاری در منطقه عمومی سرپل ذهاب خبر داد.

وی با بیان اینکه پیش بینی ما حضور جمعیتی بالغ بر ۲۵ هزار است، گفت: در سال گذشته ۲۹ هزار نفر در این صعود حضور داشتند که ۱۱ هزار نفر آنها از استان کرمانشاه به این مراسم آمده بودند.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه به برنامه‌های جنبی این یادبود اشاره کرد و یادواره شهدا بعد از نماز در جوار حرم احمد ابن اسحاق با سخنرانی فتاح و مداحی آهنگران را از این برنامه‌ها برشمرد.

خبر جدید  اختصاص بیش از 2100 میلیارد تومان به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

وی بیان داشت: روز سیزدهم اردیبهشت صعود به ارتفاعات بازی دراز با حضور جمعیت مشتاق از ساعت ۷ صبح آغاز می‌شود و مهمان ویژه و سخنران این مراسم هم سردار فضلی، فرمانده دانشگاه امام حسین (ع) است.

به گفته سردار ریحانی، بعد از ظهر روز پنج شنبه ساعت ۱۶:۳۰ در محل شهادت شهید شیرودی مراسم یادبودی برای این شهید بزرگوار توسط ارتش برگزار می‌شود.

خبر جدید  اختصاص بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان برای آسفالت راه‌های کرمانشاه

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه سپس به اردوهای راهیان نور اشاره‌ای داشت و گفت: سال گذشته اعزام به جبهه‌های غرب و جنوب بالغ بر ۴۰ هزار نفر بوده است.

وی با بیان اینکه از یادمان‌های شهدا مانند مرصاد، بازی دراز، پاوه و شهید بهشتی یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر بازدید کردند از اسکان و پذیرایی بالغ بر ۲۵۰ هزار نفر در این مدت خبر داد.

سردار ریحانی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره راهیان نور که فرمودند راهیان نور یک فناوری است، گفت: این بستر یک فرصت خوب برای یک نظام تربیتی خوب به ویژه نسل جوان است.

خبر جدید  هشدارهای هواشناسی استان کرمانشاه به مردم و مسئولان

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: اشتیاق راهیان نور در میان دانش آموزان و دانشجویان زیاد است که گاهی تجهیزات اجازه نمی‌دهد این استقبال سراسری با حجم زیاد را پوشش دهیم.

سردار ریحانی بیان داشت: امیدواریم در سال آینده بازدیدها افزایش پیدا کند.

کد خبر ۴۶۰۴۱۸۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه