15:15:36 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
پیگیر تبدیل کرمانشاه به پایلوت «گردشگری عشایری» کشور هستیم
پیگیر تبدیل کرمانشاه به پایلوت «گردشگری عشایری» کشور هستیم
معاون گردشگری استان کرمانشاه از پیگیری برای تبدیل کرمانشاه به پایلوت «گردشگری عشایری» کشور خبر داد. «علیرضا مرادی بیستونی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، به ظرفیت گردشگری عشایری در استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: ۱۴ ایل و طایفه مستقل در مناطق مختلف استان وجود دارند که به عنوان یک ظرفیت گردشگری می توان از

معاون گردشگری استان کرمانشاه از پیگیری برای تبدیل کرمانشاه به پایلوت «گردشگری عشایری» کشور خبر داد.

«علیرضا مرادی بیستونی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، به ظرفیت گردشگری عشایری در استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: ۱۴ ایل و طایفه مستقل در مناطق مختلف استان وجود دارند که به عنوان یک ظرفیت گردشگری می توان از آنها استفاده کرد.
 
وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با اداره امور عشایری استان  تصریح کرد: مسیرهای کوچ، محل اتراق و سایر مسائل مربوط به اسکان و زندگی عشایر استان را به‌صورت برنامه‌ای مدون کرده و به دفتر برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی کشور ارسال کردیم.

خبر جدید  اختصاص ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار به حرفه آموزی مددجویان کرمانشاهی

وی تصریح کرد: پیگیر هستیم تا کرمانشاه را به‌عنوان پایلوت «گردشگری عشایری» در کشور کنیم.

مرادی بیستونی با بیان این‌که در این راستا جلساتی نیز با عشایر منطقه جلالوند و عثمانوند کرمانشاه برگزار کرده‌ایم، افزود: عشایر این مناطق از اجرای طرح گردشگری عشایری استقبال کرده و در آن مشارکت خواهند داشت.

خبر جدید  دستگیری سارقان حرفه‌ای در کرمانشاه

وی افزود: هم‌اکنون نیز به‌صورت غیرمنسجم برنامه‌هایی مانند برپایی سیاه چادرها طی زمان برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در حوزه گردشگری عشایری در استان اجرا می‌شود، اما می‌خواهیم با برنامه به شکلی کاملاً منسجم به این موضوع بپردازیم.

معاون گردشگری استان کرمانشاه یادآور شد: برنامه‌ریزی می‌کنیم تورهای گردشگری مختلفی نیز برای بازدید از ظرفیت‌های گردشگری عشایری استان داشته باشیم.

خبر جدید  زلزله ۴.۶ ریشتری تازه‌آباد خسارت جانی نداشت/مسیرها بازگشایی شده

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه