10:38:22 - سه‌شنبه 30 جولای 2019
چرا کرمانشاه مکانی برای برگزاری مراسم های خاص ندارد؟
چرا کرمانشاه مکانی برای برگزاری مراسم های خاص ندارد؟
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر مکان مناسبی برای برگزاری مراسم های خاصی مثل ۲۲ بهمن،…

به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، عباس سروری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در نشست سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: حضور پررنگ مردم استان کرمانشاه در مناسبت های مختلف مثل راهپیمایی‌ها نشان از ارادت مردم این خطه به اسلام و انقلاب دارد، مردم مومن و انقلابی استان کرمانشاه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در صحنه های مختلف توطئه های مختلف دشمنان برای ضربه زدن به نظام را خنثی کرده اند.
  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر مکان مناسبی برای برگزاری مراسم های خاصی مثل ۲۲ بهمن، روز جهانی قدس، ۱۳ آبان و… در سطح شهر کرمانشاه نداریم.
  او همچنین با اشاره به نامگذاری یک هفته به نام هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی از سوی مقام معظم رهبری در یکی دو سال اخیر، اظهار کرد: این هفته باید مشابه روز جهانی قدس، بین المللی شود.
  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در ادامه از بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان یک سرمایه ارزشمند یاد کرد و از مسئولین ادارات مختلف خواست برای اجرای این بیانیه تلاش کنند.

خبر جدید  حضور 25 تیم واکنش سریع برای حفاظت از محیط زیست استان کرمانشاه

چرا کرمانشاه مکانی برای برگزاری مراسم های خاص ندارد؟

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه