11:59:22 - دوشنبه 29 آوریل 2019
چهل وهشتمین جشنواره فیلم رشد برگزار شد
چهل وهشتمین جشنواره فیلم رشد برگزار شد
مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه تعامل مناسب پلیس و رسانه ملی را باعث تنویر افکار عمومی عنوان کرد و گفت: افزایش این تعامل و همکاری باعث می‌شود شایعه سازان نتوانند جو روانی جامعه را متشنج کنند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمانشاه جمال الدین برجی مدیرآموزش و پرورش اسلام آبادغرب همزمان با مدارس سراسر کشور چهل وهشتمین جشنواره فیلم رشد برگزار شدچهل وهشتمین جشنواره فیلم رشد روز گذشته در مدرسه ستارگان اسلام اباد غرب آغاز شد و به یک هفته ادامه دارد.
جمال الدین برجی در حاشیه این مراسم با اشاره به اهمیت فیلم رشد در آگاهی بخشی به دانش آموزان گفت که فیلم رشد یکی از جنبههایی است که دانش آموزان بایستی در آن به سواد رسانهای برسند. ویک ابزار مناسب تکنولوژی آموزشی برای یادگیری دانش آموزان میباشد و پیامد فیلم رشد تعمیق، تسهیل وتثبیت یادگیری است.
وی افزود: این جشنواره همه ساله با هدف آموزش نکتههای اخلاقی، تربیتی و آشنایی بیشتردانش آموزان با تکنولوژی جدید و در راستای اهداف تعلیم و تربیت برگزار میشود وامسال نیز اکران فیلمهای رشد بصورت مدرسهای در مدارس ابتدایی ومتوسطه اول ودوم با استقبال خوبی روبرو شده است.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  مسابقه «فجر انقلاب» در کرمانشاه برگزار می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه