12:24:44 - شنبه 18 مه 2019
کاراته کای کرمانشاهی به دیدار رده بندی لیگ جهانی راه یافت
کاراته کای کرمانشاهی به دیدار رده بندی لیگ جهانی راه یافت
کرمانشاه- ایرنا- مسابقات کاراته لیگ جهانی که به میزبانی ترکیه در جریان است با صعود «مهدی خدابخشی» به دیدار رده بندی وزن ۸۴- کیلوگرم همراه شد.

به گزارش ایرنا، مهدی خدابخشی کاراته کای کرمانشاهی حاضر در لیگ جهانی ابتدا با حساب ۹ بر صفر برابر حریفی از ترکیه گذشت و سپس ۶ بر صفر مقابل ورزشکاری از اسپانیا صاحب برتری شد.
وی در مبارزه سوم خود برابر حریفی از کشور مصر قرار گرفت و توانست ۴ بر یک پیروز شده و به دور چهارم راه یابد و در این مرحله نیز ۸ بر صفر برابر ورزشکاری از سوئیس به پیروزی دست یافت.
خدابخشی همچنین در دور پنجم ۳ بر ۲ کاراته کایی از کوزوو را از پیش رو برداشت و در دور ششم نیز ۹ بر یک بر حریفی از کشور مقدوینه فائق آمد.
ملی پوش کرمانشاهی تیم کاراته ایران در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریفی از چین تاپیه قرار گرفت و در دیداری نزدیک ۲ بر یک پیروز شد تا به نیمه نهایی راه پیدا کند.
وی در این مرحله مقابل کاراته کایی از کشور میزبان (ترکیه) قرار گرفت ولی در نهایت با حساب ۲ بر صفر متحمل شکست شد و به دیدار رده بندی رسید و روز یکشنبه برای کسب مدال برنز باید تلاش کند.
محدثه آقایی و هامون درفشی پور ۲ کاراته کا کرمانشاهی دیگر حاضر در مسابقات لیگ جهانی ترکیه هستند که امروز (شنبه) کار خود را آغاز می کنند.
آقایی به عنوان نماینده وزن ۶۸+ کیلوگرم بانوان در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شده و در دور دوم نیز با حریفی از آفریقای جنوبی پیکار می کند.
درفشی پور هم به عنوان یکی از نمایندگان ۶۷- کیلوگرم آقایان ایران در مبارزه اول خود مقابل حریف یاز اوکراین مسابقه خواهد داد و در صورت پیروزی به مصاف کاراته کا ایتالیایی می رود.
رقابت های لیگ جهانی کاراته از روز گذشته (جمعه) با حضور بیش از ۱۸۰۰ کاراته کا از ۱۰۲ کشور جهان در استانبول ترکیه آغاز شده و تا فردا (یکشنبه) ادامه پیدا می کند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  سه عضو کودک خردسال کرمانشاهی نجات بخش بیماران نیازمند


منبع :: کاراته کای کرمانشاهی به دیدار رده بندی لیگ جهانی راه یافت

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه