12:59:45 - دوشنبه 19 فوریه 2018
کارهای فرهنگی با محتوای اسلامی قدرتمند و ماندگار است
کارهای فرهنگی با محتوای اسلامی قدرتمند و ماندگار است
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: کارهای فرهنگی که دارای محتوای اسلامی باشد قدرتمند و ماندگار خواهد بود. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، نماینده ولی غقیه در استان کرمانشاه در همایش فرهیختگان فرهنگی با حضور استانهای منطقه ۸ نیروی انتظامی، اظهار داشت: بیشتر کارهای فرهنگی که در جهان انجام می شود سست و

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: کارهای فرهنگی که دارای محتوای اسلامی باشد قدرتمند و ماندگار خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، نماینده ولی غقیه در استان کرمانشاه در همایش فرهیختگان فرهنگی با حضور استانهای منطقه ۸ نیروی انتظامی، اظهار داشت: بیشتر کارهای فرهنگی که در جهان انجام می شود سست و فنا پذیرند چرا که دارای محتوایی سطحی و پوچ هستند.

خبر جدید  اعزام دانش آموزان دختر سرپل ذهاب به مناطق عملیاتی

 

آیت الله علما افزود: تمامی شئونات اسلام  بر مبنای فطرت انسان است و هر کاری اعم از کارهای فرهنگی که بر مبنای اسلام برنامه ریزی شود، ماندگار و اثر گذار خواهد بود.

 

وی اظهار داشت: امام خمینی (ره) با دست خالی نظام مقدس جمهوری اسلامی را در مقابل دشمنی ابرقدرتهای بزرگ جهان  تشکیل داد و مبنای آن را اسلام قرار داد و امروز می بینیم که این نظام به قدرتی بزرگ و اثر گذار در جهان و منطقه تبدیل شده است  و این بخاطر تکیه بر اسلام است.

خبر جدید  ضرورت بهره گیری از درس و عبرت دوران دفاع مقدس

 

وی گفت: مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) دغدغه فراوانی نسبت به امورات فرهنگی خصوصا در بین جوانان دارند و باید همه در عرصه فرهنگی بر مبنای اسلام کوشا باشند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه