19:35:54 - دوشنبه 26 فوریه 2018
کاشت اولین نهال در باغ گیاه شناسی کرمانشاه
کاشت اولین نهال در باغ گیاه شناسی کرمانشاه
مراد شیخ ویسی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: اولین نهال در باغ گیاه شناسی کرمانشاه به دست دکتر رضا حسین حیدری از اساتید پیشکسوت دانشگاه رازی کاشته شد. وی افزود: این اقدام را به فال نیک گرفته و امیدواریم نه تنها شاهد تامین نهال و تجهیز این باغ باشیم بلکه با توجه به ظرفیت هایی که

مراد شیخ ویسی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: اولین نهال در باغ گیاه شناسی کرمانشاه به دست دکتر رضا حسین حیدری از اساتید پیشکسوت دانشگاه رازی کاشته شد.

وی افزود: این اقدام را به فال نیک گرفته و امیدواریم نه تنها شاهد تامین نهال و تجهیز این باغ باشیم بلکه با توجه به ظرفیت هایی که در استان هست در آینده نه چندان دور جزو بهترین باغ های گیاه شناسی کشور باشد

خبر جدید  ضرورت تدوین برنامه برای شهرداری‌ها/نبود برنامه عامل سلیقه محوری

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه در ادامه بیان کرد: به مناسبت هفته منابع طبیعی با حضور معاون آموزش و پرورش روانسر و رئیس و کارشناس ترویج اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان، یک دوره مسابقه نقاشی برگزار گردید.

شیخ ویسی خواستار همت همگانی برای حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی استان کرمانشاه شد و افزود: جنگل‌ها و مراتع سرمایه ارزشمند این آب و خاک است و باید قدر این سرمایه‌ها را بدانیم.

خبر جدید  مردم از خرید مرغ فله ای و بدون هویت خودداری کنند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه