9:50:56 - چهارشنبه 10 ژانویه 2018
کاهش آسیب‌های اجتماعی با تقویت سرمایه‌ اجتماعی ممکن می‌شود
کاهش آسیب‌های اجتماعی با تقویت سرمایه‌ اجتماعی ممکن می‌شود
معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه، کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه را مستلزم توجه و تقویت سرمایه اجتماعی عنوان کرد. شعار سال: محمد ابراهیم الهی تبار امروز سه شنبه در جلسه کار گروه تخصصی فرهنگی، اجتماعی استان کرمانشاه که در محل سالن امید استانداری کرمانشاه برگزار شد، ابراز داشت: هدف از تشکیل چنین کارگروه هایی افزایش

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه، کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه را مستلزم توجه و تقویت سرمایه اجتماعی عنوان کرد.

شعار سال: محمد ابراهیم الهی تبار امروز سه شنبه در جلسه کار گروه تخصصی فرهنگی، اجتماعی استان کرمانشاه که در محل سالن امید استانداری کرمانشاه برگزار شد، ابراز داشت: هدف از تشکیل چنین کارگروه هایی افزایش سرمایه اجتماعی است.

لزوم افزایش سرمایه اجتماعی

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه افزود: در بحث آمایش کارگروههای مختلفی وجود دارد که متخصصین درگیر آن هستند و باید برنامه ای تدوین کنند که به هدف جامع یعنی افزایش سرمایه اجتماعی برسیم.

وی خاطر نشان کرد: اگر توجه به سرمایه اجتماعی کاهش پیدا کند متاسفانه معضلی در جامعه به بار خواهد آمد و اگر روند رو به رشدی داشته باشد نتیجه آن ایستادگی ملت در برابر ۸ سال جنگ تحمیلی خواهد بود.

خبر جدید  دشمنان دریافته‌اند با حضور روحانیون درصحنه امکان نابودی نظام نیست

این مسئول مباحث سرمایه اجتماعی را دارای اهمیت بالایی دانست و تصریح کرد: بر این اساس جلسات سرمایه اجتماعی کشور هر ۶ ماه یکبار با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار می شود که خود این نشان از اهمیت بالای این مبحث دارد.

الهی تبار اذعان داشت: اگر به سرمایه اجتماعی توجه داشته باشیم به تبع آن آسیب های اجتماعی کاهش پیدا خواهد کرد و در جامعه به یک سلامت پایدار خواهیم رسید.

غفلت از سرمایه اجتماعی اثرات مخرب و زیانباری دارد

وی گفت: غفلت از مقوله سرمایه اجتماعی اثرات مخرب و زیانباری خواهد داشت و شاید مصداق آن قضایا و اغتشاشات اخیر باشد.

خبر جدید  نمایش اولین دست سازهای هنری انسانهای دیگردرنمایشگاه هنری«صدای ما»

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه در ادامه افزود: در این کارگروهها باید نهایت استفاده را ببریم تا نگاه سیاستگذاران و مسئولین استان را به سمت و سوی مسائل اجتماعی سوق دهیم.

لازمه تقویت سرمایه اجتماعی تزریق امید و ارتقاء رفاه اجتماعی است

به گفته این مسئول، لازمه تقویت سرمایه اجتماعی تزریق امید و ارتقاء رفاه اجتماعی در جامعه است.

وی در ادامه نگاهی به اغتشاشات اخیر در ایران داشت و یادآور شد: اگر چه نقد و انتقاد حق مسلم مردم است اما برهم زدن آرامش و امنیت مردم جامعه جرم محسوب می شود.

دشمنان اسلام احمق هستند

الهی تبار، دشمنان اسلام را احمق خطاب کرد و بیان داشت: خوشبختانه مردم زمانی که از حمایت های بی جای دشمنان آگاه شدند، دست پلید استکبار را در رقم زدن این آشوب مشاهده کردند و با راهپیمایی های عظیم وحدت خود را به رخ جهانیان کشیدند و اجازه ندادند امنیت ایران اسلامی سلب شود.

خبر جدید  ثبت روز ملی کرمانشاه از مطالبات مردم است

وی اظهار داشت: در طول تاریخ و در جریانات مختلف از جریان انقلاب گرفته تا جنگ تحمیلی و … نظام استکباری همواره به دنبال تهدید ما بوده و به حول و قوه الهی مردم با بصیرت این سرزمین همواره دسیسه های آنها را خنثی و مسیر به حق خود را پیش گرفته اند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۱۹دی ۹۶، کدمطلب:۴۱۹۵۰۷۷، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه