10:13:29 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
کاهش میزان بارش‌های زمستانی در استان کرمانشاه نسبت به سال گذشته
کاهش میزان بارش‌های زمستانی در استان کرمانشاه نسبت به سال گذشته
محمدخسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت بارش ها و چشم اندازی جوی استان طی چندماه آینده گفت:  بارش میانگین استان در ادامه فصل زمستان نزدیک به نرمال و احتمالا ۴۰  تا ۷۰ میلی متر  و کمتر از سال گذشته پیش بینی می‌شود. وی افزود: دامنه بارش نرمال ادامه زمستان ۶۰ تا ۸۰

محمدخسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت بارش ها و چشم اندازی جوی استان طی چندماه آینده گفت:  بارش میانگین استان در ادامه فصل زمستان نزدیک به نرمال و احتمالا ۴۰  تا ۷۰ میلی متر  و کمتر از سال گذشته پیش بینی می‌شود.

وی افزود: دامنه بارش نرمال ادامه زمستان ۶۰ تا ۸۰ میلی‌متر بوده و مقدار بارش استان طی مدت یاد شده در سال گذشته ۹۲میلیمتر و ۲۰ درصد بیش از نرمال است.

خبر جدید  تسهیلات بلا عوض دولتی برای خسارت شیلات در زلزله لحاظ نشده است

 مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه در خصوص دمای هوای استان نیز گفت: روند دما در ادامه زمستان و از فروردین تا میانه بهار سال آینده ۱ تا ۱.۵ درجه بیش از نرمال خواهد بود.

 وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بارش فصل بهار ۹۷ کمی کمتر از نرمال و احتمالا ۸۰  تا ۱۱۰ میلیمتر و کمتر از سال گذشته پیش بینی می شود.

خبر جدید  غبار در راه نواحی مرزی کرمانشاه

این مسئول گفت: هرچند بخشی از کمبود بارش سال آبی جاری در انتهای بهمن جبران شد اما با توجه به چشم انداز ۲ ماه آینده که گرایش به بارش کمتر از نرمال وجود دارد، باید همچنان برنامه ریزی ها با رویکرد کمبود آب و خشکسالی باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  لزوم ارتقاء هرچه بیشتر سطح خدمات قابل عرضه به گردشگران نوروزی
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه