11:48:07 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
کاهش ۳۲درصدی تصادفات فوتی درون شهری/صدور بیش از۷۶۰ هزار برگ جریمه
کاهش ۳۲درصدی تصادفات فوتی درون شهری/صدور بیش از۷۶۰ هزار برگ جریمه
کرمانشاه_رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از کاهش ۳۲ درصدی تصادفات فوتی درون شهری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، فضل اله شیری صبح امروز در جمع خبرنگاران، به تشریح عملکرد ۹ ماهه پلیس راهور استان پرداخت و اظهار داشت: در مجموع اقدامات پلیس در برخورد با تخلفات رانندگی و اعمال قانون برای افراد متخلف با رشد ۲۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو بوده است.

وی افزود: در ۹ ماهه امسال شاهد کاهش ۳۲ درصدی تصادفات منجر به فوت و همچنین ۴ درصدی تصادفات منجر به جرح در سطح معابر شهری استان کرمانشاه بوده ایم.

خبر جدید  پایان بازسازی واحدهای زلزله‌زده تعمیری

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه بیان کرد: در راستای برخورد با رانندگان متخلف از ابتدای فروردین تا پایان آذر، ۷۶۰ هزار و ۸۱۲ برگ جریمه صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۹ درصد رشد نشان می دهد.

رئیس پلیس راهور کرمانشاه ادامه داد: رشد ۴۴ درصدی برخورد با رانندگانی که اقدام به توقف در مکان های غیرمجاز کرده و باعث راهبندان و ایجاد مزاحمت برای سایر خودروها می کنند، از دیگر کارهای صورت گرفته بوده است.

خبر جدید  اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز ۲۲ بهمن در کرمانشاه

وی گفت: در این راستا تعداد ۱۲ هزار و ۵۳ دستگاه خودرو به علت توقف در حریم های ممنوعه و زیر تابلوهای توقف ممنوع به پارکینگ منتقل شده اند.

شیری در پایان با قدردانی از عموم شهروندان برای همکاری خوبی که با ماموران پلیس راهور دارند، خواستار تعامل بیشتر ان ها با پلیس و رعایت کامل و دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی شد.

کد خبر ۴۵۰۰۱۹۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  تصادف یک قلاده خرس قهوه‌ای در منطقه شکار ممنوع نواکوه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه