20:21:59 - شنبه 17 فوریه 2018
کتمان دستاوردهای انقلاب اسلامی سبب سوء استفاده دشمنان می‌شود
کتمان دستاوردهای انقلاب اسلامی سبب سوء استفاده دشمنان می‌شود
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام آیت عباسیان امروز شنبه در جلسه‌ای که با مبلغین اعزامی از قم در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه داشت، گفت: امروز شرایط بسیار حساسی بر دنیای اسلام حاکم است و اگر مبلغین به وظایف خود بدرستی عمل نکنند به اسلام ضربه وارد می شود. حجت

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام آیت عباسیان امروز شنبه در جلسه‌ای که با مبلغین اعزامی از قم در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه داشت، گفت: امروز شرایط بسیار حساسی بر دنیای اسلام حاکم است و اگر مبلغین به وظایف خود بدرستی عمل نکنند به اسلام ضربه وارد می شود.

حجت الاسلام عباسیان افزود: اگر از مبانی اسلام آنطور که امام راحل (ره) به آن می پرداخت و آنرا تبیین می‌کرد دفاع کنیم دشمنان هیچ وقت نمی‌توانند خدشه‌ای به آن وارد کنند.

خبر جدید  یک کشته و دو مجروح بر اثر سانحه رانندگی در محور روانسر به کرمانشاه

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: انتقاد به وضع موجود کار پسندیده ای نیست، باید نقاط قوت و پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم بیان کنیم چرا که کتمان آنها مسببات سوء استفاده دشمنان را فراهم می کند.

حجت الاسلام عباسیان یادآور شد: طلاب و روحانیون باید از اصل انقلاب، نظام و جایگاه ولایت فقیه به عنوان یک اصل مورد تایید فقها و بزرگان دین، دفاع کنند.

خبر جدید  توقیف ۲۳۱ دستگاه خودرو و موتورسیکلت/ ۷۱ رأس دام قاچاق کشف شد

وی با اشاره به جایگاه چشمگیر جوانان ایران در عرصه های مختلف علمی و فناوری در سایر کشورها و رشد قابل توجه آنها در این زمینه، گفت: امروز کشور ایران یکی از تاثیرگذارترین کشورهای منطقه محسوب می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در ادامه با بیان لزوم تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف، اذعان داشت: طلاب روحانیون در این زمینه باید اهتمام ویژه داشته باشند.

خبر جدید  موشک‌های کروز فرهنگی مهیا است

حجت الاسلام عباسیان فرهنگ وقف را سیره پیامبر(ص)و ائمه اطهار(ع) معرفی کرد و ابراز داشت: باید سیره اهل بیت(ع) در امر وقف به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود تا فقر از جامعه زدوده شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه