19:46:36 - سه‌شنبه 28 مه 2019
کرمانشاه|پیکر شهید «کوروش حاجی‌مرادی» در اسلام‌آباد غرب تشییع شد‌
کرمانشاه|پیکر شهید «کوروش حاجی‌مرادی» در اسلام‌آباد غرب تشییع شد‌
پیکر سرگرد شهید «کوروش حاجی مرادی» رئیس پلیس آگاهی اسلام‌آباد غرب با حضور جمع زیادی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در زادگاهش واقع در روستای برف‌آباد به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسلامآباد غرب، مراسم تشییع پیکر شهید حاجی مرادی صبح امروز با حضور سردار منفرد جانشین پلیس آگاهی ناجا، سردار اماناللهی فرمانده و مدیران انتظامی استان، حجتالاسلام مهری امام جمعه و مسئولان و مدیران شهرستان اسلامآبادغرب، امیر غلامی جانشین قرارگاه ارتش در غرب کشور، سرهنگ الهی فرمانده مرزبانی استان و جمع زیادی از نیروهای نظامی و اقشار مختلف مردم قدرشناس این شهرستان برگزار شد.

خبر جدید  توزیع شکر با نرخ دولتی تا ۳۰ فروردین ۹۸ در استان کرمانشاه ادامه دارد

در این مراسم، پیکر مطهر شهید حاجی مرادی از مقابل مسجد جامع بر روی دستان خانواده، همکاران و مردم اسلامآباد غرب تا میدان امام خمینی(ره) این شهر تشییع شد و در زادگاهش واقع در روستای برفآباد به خاک سپرده شد.

شهید حاجیمرادی که از وی دو فرزند دختر و یک پسر به یادگار مانده است، شامگاه یکشنبه پنجم خرداد ماه بر اثر درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

خبر جدید  کرمانشاه| ورود به بازار سوریه از طریق عراق به‌صرفه‌تر از ترکیه است

مراسم ترحیم و بزرگداشت شهید کوروش حاجی مرادی نیز بعدازظهر امروز از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ دقیقه در مسجد جامع شهر اسلامآباد غرب برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / ز


منبع :: کرمانشاه|پیکر شهید «کوروش حاجی‌مرادی» در اسلام‌آباد غرب تشییع شد‌

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه