خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/12/27 11:11
شناسه خبر : 37159

کرمانشاهیان امسال ۴۱ میلیارد ریال صدقه دادند

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: مردم خیر استان به منظور دستگیری از نیازمندان، از ابتدای سال جاری حدود چهار میلیارد و ۱۸۳ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند. ...

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: مردم خیر استان به منظور دستگیری از نیازمندان، از ابتدای سال جاری حدود چهار میلیارد و ۱۸۳ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، حسین خدرویسی اظهار کرد: ۳۵۲ میلیون تومان از این صدقات جمع آوری شده به منظور ارائه خدمات توسط مراکز نیکوکاری به نیازمندان و ۸۰۰ میلیون تومان نیز برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به  افراد تحت حمایت تخصیص داده شد.
به گفته خدرویسی۳۷۳ میلیون تومان نیز به منظور ارائه خدمات فرهنگی آموزشی به دانش آموزان، دانشجویان و طلاب و ۶۰۰ میلیون تومان به منظور کمک به ازدواج آسان جوانان نیازمند هزینه شده است.
وی همچنین از صرف یک میلیارد و ۸۵ میلیون تومان جهت خرید، احداث و تعمیرات مسکن مددجویی شهری و روستایی از محل صدقات خبر داد و افزود: ۴۷۳ میلیون تومان نیز از همین محل به منظور پرداخت کمک هزینه های معیشتی و حمایتی نیازمندان صرف شده است.
خدرویسی همچنین به تخصیص ۵۰۰ میلیون تومان از این صدقات برای اعزام مددجویان تحت حمایت به اردوهای زیارتی و سیاحتی  اشاره کرد.
انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.isna.ir

خبر جدید  ثبت "هرسین" به عنوان شهر ملی گلیم ایران
0/5 (0 نقد و بررسی)