16:35:17 - چهارشنبه 1 مه 2019
کرمانشاه|‌مشکلات اصلی آموزش و پرورش با اجرای صحیح سند تحول بنیادین حل می‌شود
کرمانشاه|‌مشکلات اصلی آموزش و پرورش با اجرای صحیح سند تحول بنیادین حل می‌شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: اگر نگاه دقیق و ساختارگرایانه‌ به نظام تعلیم و تربیت که در سند تحول بنیادین آمده ‌است، به شکل درست اجرایی شود، اصلی‌ترین و بزرگترین مشکلات آموزش و پرورش حل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، مجید یزدانپناه امروز در مراسم بزرگداشت مقام معلم و نواختن زنگ سپاس معلم که در دبیرستان نمونه امام علی(علیهالسلام) برگزار شد، اظهار داشت: قدردانی و سپاس از معلم، ارزشمندترین کاری است که میتوان در برابر سیل مهربانیهای معلم انجام داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از نگاه ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شخص سردار ریحانی به آموزش و پرورش تشکر کرد و گفت: بزرگترین کارها و ارزشمندترین اقدامات در نهاد تعلیم و تربیت به کمک همین نگاه مثبت رخ داده است که نمونهعینی آن را در حق مناطق جنگی میتوان دید.

یزدان پناه با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبریپیرامون گام دوم انقلاب، عنوان کرد: با عنایت مقام معظم رهبری در اسناد بالادستی به آموزش و پرورش توجه ویژه و جدی شده و به اذعان وزیر آموزش و پرورش، تأکیدهای رهبر انقلاب به سند تحول بنیادین در این دوره بیسابقه است.

خبر جدید  امام جمعه کرمانشاه: مردم با حضور در مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی روح تازه‌ای در کالبد انقلاب دمیدند‌

وی بیان کرد: اگر نگاه دقیق و ساختارگرایانه به نظام تعلیم و تربیت که در سند تحول بنیادین آمده است، به شکل درست اجرایی شود، اصلیترین و بزرگترین مشکلات آموزش و پرورش حل خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه افزود: البته آموزش، تحقیق و پژوهش زمانی موفقیت را در پی دارد که اخلاق در آن رعایت شود، زیرا رمز رسیدن به موفقیت، ترکیبی از علم، ایمان و اخلاق است.

وی با اشاره به مقدس بودن حضور معلمان در کلاس درس گفت: باید قدر معلمانمان را بدانیم و همواره از آنان سپاسگزار باشیم، زیرا برای معلم، قدردانی از زحماتش، ارزشمندترین کار است.

خبر جدید  کرمانشاه رتبه نخست را در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در حوزه ارتباطات دارد

در این مراسم فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با گرامیداشت مقام معلم اظهار کرد: در روایات و احادیث، توصیه و تأکید به تکریم والدین و معلم آمده است و این نشان میدهد که معلم چه جایگاه رفیعی در نزد خداوند دارد، پس باید بال تواضع را در برابر آنان بگشاییم و سر تعظیم فرود آوریم.

سردار بهمن ریحانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در ترسیم گام دوم انقلاب افزود: در این بیانیه جوانان مورد توجه خاصی هستند و به معلمانی که این جوانان را تربیت میکنند و آموزش می‎دهند، نگاه ویژهای شده و توصیه به علم و پژوهش در پرتو اخلاق و ایمان مورد تأکید است.

خبر جدید  فتاح: بازسازی منازل مددجویان کمیته امداد در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه به اتمام رسید

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه جایگاه معلم در تمام جوامع و به خصوص در ایران اسلامی را مورد احترام همگان دانست و عنوان کرد: ایثار معلم چیزی جز عشق، علاقه و اعتقاد نیست و این ازخودگذشتگی را نمیشود با مادیات یا مواردی از این قبیل جبران کرد.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه