به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، محمدحسین محبی رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: در دیداری با استاندار محترم کرمانشاه صحبت هایی در خصوص حضور یک تیم از کرمانشاه در لیگ برتر کشتی آزاد داشتیم که مورد موافقت استاندار قرار گرفت. شهردار کرمانشاه هم پیشنهاد داد که امسال یک تیم با نام شهرداری در لیگ برتر کشتی آزاد حضور داشته باشد که در آن از کشتی گیران بومی استان استفاده شود.

محبی ادامه داد: از سوی دیگر تیم بیمه رازی نیز که چندسالی است در لیگ برتر کشتی آزاد حضوری قدرتمند دارد، سال گذشته برای حضور در کرمانشاه اعلام آمادگی کرد، اما متاسفانه چون مذاکرات دیر انجام شد به لیگ برتر این سال نرسید. همچنین با توجه به اینکه باشگاه بیمه رازی امسال از حدود پنج کشتی گیر کرمانشاهی برای پیوستن به تیمش دعوت کرده، در تلاشیم تا رایزنی خود را مدیرعامل این بیمه آغاز کنیم.

خبر جدید  جامه‎شورانی: 8 روستای صحنه تا مهر گازرسانی می شود

محبی گفت: احتمال حضور تیم بیمه رازی در لیگ برتر کشتی به نام کرمانشاه بسیار بالاست، گزینه اول ما برای حضور یک تیم از کرمانشاه در لیگ برتر کشتی آزاد، بیمه رازی خواهد بود و به احتمال بسیار بالا هم می توانیم این تیم را به کرمانشاه بیاوریم، اما اگر این امر با در نظر گرفتن درصد بسیار کمی امکانپذیر نبود، تیم شهرداری کرمانشاه را راهی لیگ برتر خواهیم کرد.

خبر جدید  کاشفی: توسعه استان کرمانشاه در گرو کشاورزی است

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه در پایان گفت: باتوجه به مسائلی همچون در پیش بودن مسابقات انتخابی کشتی آزاد جهان، انتخابات فدراسیون و برگزاری لیگ دسته اول که همگی پیش از مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد است، تا ظرف دو ماه آینده مشخص خواهد شد چه تیمی از کرمانشاه در لیگ برتر کشتی آزاد حضور پیدا خواهد کرد.

خبر جدید  آسیب دیدگی در کمین فوتبالیست های 18 تا 30 ساله