2:43:51 - یکشنبه 28 آوریل 2019
کرمانشاه| برگزاری جام «بازی‌دراز» در تقویم ورزشی کشور ثبت شود
کرمانشاه| برگزاری جام «بازی‌دراز» در تقویم ورزشی کشور ثبت شود
معاون سیاسی، امنیتی استان کرمانشاه گفت: برگزاری جام «بازی‌دراز» به صورت سالانه در تقویم ورزشی کشور ثبت شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، محمدابراهیم الهیتبار در نشست شورای هماهنگی یادواره بازیدراز که ظهر امروز در استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: با تلاش اداره کل ورزش و جوانان جام ورزشی با عنوان بازیدراز در تقویم ورزشی کشور ثبت شود.

وی با اشاره به برگزاری بزرگداشت سالروز عملیات بازیدراز در روز جمعه هفته جاری عنوان کرد: صدا و سیما باید از ین فرصت بری معرفی استان استفاده کند.

خبر جدید  رانش زمین در گیلانغرب؛ زلزله به ۵ روستا خسارت وارد کرد

الهیتبار با بیان اینکه پستهای امدادی باید در مسیر و محورهای منتهی به ارتفاعاتحضور داشته باشند گفت: با توجه به بار ترافیکی بالا در این مسیر باید طرح ترافیکی ویژهای برای این محور تعریف شود.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری کرمانشاه با اشاره به استفاده از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد برای برپایی ایستگاههای فرهنگی افزود: با شهرداری کرمانشاه به منظور ارائه خدمات هماهنگی شود.

خبر جدید  بیش از ۲۰۰ هزار زائر راهیان‌نور در اردوگاه‌های کرمانشاه اسکان یافتند

نماینده میراث فرهنگی در این نشست از فروش بلیتهای نیمبها برای زائران به منظور بازدید از اماکن تاریخی خبرداد و گفت: در روزهای بزرگداشت بازیدراز بازدید از محوطههای تاریخی استان برای زائران به صورت نیمبها محاسبه میشود.

نماینده صدا و سیما در این نشست با اشاره به ویژهبرنامه رادیویی با عنوان بازیدراز گفت: معرفی فرکانسهای رادیویی استان با استفاده از تابلو در ورودی شهر اقدام مناسبی برای جذب گردشگر در این ایام و ایام دیگر محسوب میشود.

خبر جدید  نمایندگان در شرایط اقتصادی کنونی باید امتیازات بیشتری را برای استان کرمانشاه کسب کنند

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه