1:02:14 - جمعه 18 ژانویه 2019
کرمانشاه| جمعیت تحت پوشش بیمه‌ بعد از انقلاب به ۶۸ میلیون نفر رسید
کرمانشاه| جمعیت تحت پوشش بیمه‌ بعد از انقلاب به ۶۸ میلیون نفر رسید
معاون استاندار کرمانشاه گفت: جمعیت تحت پوشش خدمات بیمه‌ای از یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در قبل از انقلاب به ۶۸ میلیون نفر پس از انقلاب رسیده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، ابراهیم الهیتبار در آیین گرامیداشت روز پرستار که امروز در بیمارستان امام رضا(ع) برگزار شد اظهار داشت: کشور ایران در بحث توسعه شاخصهای انسانی در رتبه برتر منطقه قرار دارد و ایران از رتبه ۱۱۰ قبل از انقلاب با ۴۵ رتبه ارتقا به مقام ۶۵ دنیا از نظر توسعه شاخصهای انسانی رسیده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیاناینکه مرگومیر در کودکان از ۲۴۰ نفر در صدهزار به ۲۱ نفر پس از چهل سال کاهش پیدا کرده است، بیان کرد:تعداد پرستاران از ۷۰۰۰ نفر به ۱۲۵هزار نفر رسیده است و ارتقا خدمات پرستاری از نظر کمی و کیفی دربهبود شاخصهای انسانی جامعه تأثیرگذار است.

الهیتبار با گرامیداشت یادشهیدان بهویژهشهیدان پرستاری که التیام بخش زخم رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بودند، بیان کرد: جامعه پزشکی و پرستاری شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کردن که همه ما در هر زمان مدیون خون پاک شهدا هستیم.

خبر جدید  آغاز تخلیه خانه‌های مجاور رودخانه در کرمانشاه؛ مناطق پرخطر شهر کرمانشاه مشخص شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه افزود: در تقویم ملی ما مناسبتهای زیادی نامگذاری شدهاند و غالباً این نامگذاریها متأثر از رخدادهایی است که در تاریخ فرهنگ دینی و ملی ما رقم خورده است.

وی با اشاره به اینکه بزرگداشت روز پرستار متأثر از و لادت پیام رسان دشت کربلا است، بیان کرد: در روز پرستار هر فردی احساسات درونی خود رانسبت به کسانی که پیشانی نظام درمان جامعه هستند باید بیان میکند.

خبر جدید  مرکز ترومای غرب کشور به ۳۰ پرستار جدید نیاز دارد

الهی تبار با بیان اینکه در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با عزت و افتخار و با وجود تهدیدها و تحریمهایی که بر ما تحمیل شد و همه چوبهایی که در مسیر چرخ انقلاب گذاشته شد، اما خوشبختانه توفیقات خوبی در شاخص توسعه انسانی به وجود آمده است، بیان کرد: کشور ایران از رتبه ۱۱۰ قبل از انقلاب به رتبه ۶۵ در توسعه شاخصهای انسانی با ۴۵ رتیه ارتقا پیدا کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه پرستاران اولین استقبال کننده بیماران و آخرین بدرقه کننده آنان هستند، خاطر نشان کرد: افزایش امید به زندگی در جامعه و ارتقای چشمگیر شاخصهای بهداشتی، درمانی و آموزش پزشکی نشانگر سرمایه گذاری و یرنامه ریزی بزرگ سیستمی برای این دستاوردهای عظیم در بخش سلامت است.

خبر جدید  ۱۶۰ نیروی آتش نشانی کرمانشاه در ایام نوروز در آماده‌باش هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، میدان دار توفیقات ایجاد شده در توسعه سلامت انسانی را جامعه پرستاری دانست و گفت: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در حادثه زلزله سنگ تمام گذاشتند تا با فاجعه اپیدمی پس از زلزله مواجه نشویم و مقایسه شاخصهای بهداشتی قبل و بعد از زلزله با وجود تهدیدات منطقه، نشانگر توفیق چشمگیری است.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)




بانک پاسارگاد
اخبار ویژه