2:11:19 - جمعه 3 مه 2019
کرمانشاه| دشمنان از سپاه پاسداران به عنوان رکن انقلاب هراس دارند
کرمانشاه| دشمنان از سپاه پاسداران به عنوان رکن انقلاب هراس دارند
فرمانده قرارگاه راهیان نور ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک رکن اصلی انقلاب است که دشمن از این رکن هراس دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سرپلذهاب، امیر حسن سیفیدر مراسم یادواره شهید سرلشگر خلبان علی اکبر شیرودی اظهار داشت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خود یک اساس برای انقلاب اسلامی ایران است که از فرهنگ انقلابی ما جدا نشدنی است.

فرمانده قرارگاه راهیان نور ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره اینکه تمام نیروهای مسلح در سطح جهان یک معیار ثابتی دارند، گفت: اساس، رکن و عملکرد یک معیار ثابت است اما این معیار ثابت در انقلاب ما به نحوی دیگر معنی می شود.

وی با بیان اینکه دشمنان همدلی مردم و سپاه را به خوبی حس کردهاند بیان کرد:دشمن ضرب شست وحدت در بین تمام نیروهای مسلح را چشیده است و اینگونه حرکت اشتباهی را علیه سپاه انجام دادهاند.

فرمانده قرارگاه راهیان نور ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: پاسداران انقلاب اسلامی ایران باید این سختیها را با صبر زینبی تحمل کنند و یک پاسدار باید این رکن را بداند که در چه جایگاهی قرار دارد و باید رنج انقلاب و مردم را بکشد اما دیده نشود.

خبر جدید  برف ۲۵۶ راه روستایی در استان کرمانشاه را مسدود کرد

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ارتشبا بیان اینکه "هیهات منه ذله" فرهنگ تمام نیرو های مسلح ما است، بیان کرد: این فرهنگ را میتوان در شخصی مانند شهید محسن حججی به خوبی مشاهده کرد.

فرمانده قرارگاه راهیان نور ارتش با بیان اینکه نیروهای مسلح خادم مردم ایران با هر دین و اعتقادی هستند افزود: مردم ایران اسلامی باید حامی خادمان خود باشند و این به عنوان یک خط قرمز باید در بین تمام مردم ایران قرار بگیرد.

سیفی با بیان اینکه ملت ایران میگویند حریف آمریکا میشوند، گفت: حریف آمریکااراده قوی ملت ایران است.

رشادتهای شهید شیرودی جریان ساز تفکر انقلاب اسلامی شد

فرمانده پایگاه یکم هوانیروز استان کرمانشاهدر این مراسم با بیان اینکه همواره اتحاد سپاه و ارتش خار چشم دشمنان انقلاب اسلامی بوده است، گفت: نیروی سپاه پاسدران یک اعتقاد از تفکر پاک انقلابی ایران اسلامی است و تمامی نیروهای مسلح ایران مانند برادر پشت نیروهای مسلح سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند.

خبر جدید  ویژه برنامه های سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در کرمانشاه برگزار می‌شود

امیر حشمتالله آزادیفر بابیان اینکه بعد از دفاع مقدس، تهاجم فرهنگی در دستور کار دشمنان انقلاب اسلامی قرار گرفته است، افزود: ترویج ارزشهای اسلامی و حرکت عظیم فرهنگی راهیان نور مهمترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه هوانیروز همواره در کنار انقلاب ایران اسلامی بوده است افزود: هوانیروز در دوران دفاع مقدس در بیشتر عملیاتها نقش تاثیرگذاری داشته است و در عملیات بازی دراز که نقش مستقیم در نتیجه این عملیات داشت.

خبر جدید  امام جمعه کرمانشاه: دولت ‌در حد توان به وضعیت معیشتی معلمان رسیدگی کند

آزادیفر افزود: شهید علیاکبر شیرودی با رشادت و دلاوری خود در جریان حمله به پادگان ابوذر جریانی را بر خلاف خواست دشمن رقم زد و از جان گذشتگی این شهید والا مقام بسیار ستودنی است.

وی با اشاره به اینکه هر پرواز نیروی هوای اندیشه عزت ایرانی را به دنبال دارد، گفت: هوانیروز در تمامی شرایط پای کار انقلاب اسلامی و مردم بوده است که در زلزله و سیل نمونهای از فداکاریهای هوانیروز ارتشرا دیدید.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه