2:11:23 - جمعه 3 مه 2019
کرمانشاه رتبه نخست را در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در حوزه ارتباطات دارد
کرمانشاه رتبه نخست را در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در حوزه ارتباطات دارد
معاون فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: استان کرمانشاه با پرداخت بیش از ۸۱ میلیارد ریال رتبه نخست در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، نصرالله جهانگرد در مراسم افتتاح پنج طرح فناوری و اطلاعات که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد با اشاره به اینکه طی یکسال گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان در توسعه ارتباطات صوت، دیتا و خدمات پست بانک هزینه شده و آماده افتتاح است اظهار داشت: به دنبال این اقدامات اکنون تمام شهرهای استان تحت پوشش ارتباطات کامل موبایل و دیتا قرار دارند.

معاون فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: این شبکه ارتباطی که از نقاط مختلف استان امکان گزارشدهی آن فراهم شده نمادی از ظرفیت فنی و تکنیکی موجود است.

خبر جدید  مردم کرمانشاه کمک‌ها به سیل‌زدگان استان گلستان را به هلال احمر تحویل دهند

جهانگرد گفت: برای تحقق این برنامه عظیم تحول ارتباطات کشور که از دولت یازدهم آغاز شد و در دولت دوازدهم تکامل آن سیر میشود ۱۱۲۰ میلیارد تومان سرمایهگذاری انجام شده و در ادامه فعالیتها، علاوه بر شهرها تکمیل و تعمیق بیشتر برای پوشش تمام نقاط روستایی استان و نقاط مرزی در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: در حوزه توسعه دانش بنیان استان اقداماتی با همکاری مراکز علمی و دانشگاهی انجام و نسبت به تأسیس ظرفیتهای جدید فنی و علمی حمایتهای لازم انجام شده است به طوریکه در این استان مرکز آپا، مرکز معماری دیجیتال، مرکز هشت هستهای توسعه آیسیتی، مرکز تسهیلگری کسب و کار و دانشبنیان و مرکز آموزشهای تخصصی تجهیزات ارتباطی برپا شده است.

خبر جدید  تصاویر هوایی از روستاهای سیل‌زده استان کرمانشاه

معاون فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: از محل اعتبارات اشتغال روستایی بیش از ۸۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در حوزه آیسیتی و سه میلیارد ریال از تسهیلات متعلق به شرکتهای آیسیتی واگذار شده است که استان کرمانشاه در این زمینه رتبه نخست کشور را دارد.

انتهای پیام / ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  ۳۹۷ روستای کرمانشاه امسال گازرسانی می‌شود؛ اتمام عملیات گازرسانی به ۳ شهر باقی‌مانده در سال ۹۹
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه