11:42:37 - پنج‌شنبه 23 مه 2019
کرمانشاه| رویداد استارتاپ «ایده‌پردازی» دانشگاه رازی برگزار شد
کرمانشاه| رویداد استارتاپ «ایده‌پردازی» دانشگاه رازی برگزار شد
مدیر مرکز استارتاپ استان کرمانشاه گفت: سی و یکمین رویداد استارتاپ آموزشی کرمانشاه (کارگاه ایده‌پردازی) در سالن آمفی تئاتر مرکز استارتاپ دانشگاه رازی برگزار شد.

مهدی طلایی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به برگزاری سی و یکمین رویداد استارتاپ کرمانشاه (کارگاه ایدهپردازی) در سالن آمفی تئاتر مرکز استارتاپ دانشگاه رازی اظهار داشت: در این برنامه که توسط مرکز استارتاپ استان انجام شد؛ کارگاه آموزشی ایدهپردازی و کسب و کاربرگزار شد.

مدیر مرکز استارتاپ استان کرمانشاه با بیان اینکه این رویداد استارتاپ با حضور ۲۰۰ نفر از دانشجویان، علاقمندان و فارغالتحصیلان ظهر امروز دوم خردادماه در دانشگاه رازی برگزار شد، گفت: این مرکز استارتاپ در سال ۹۴ با عضویت بیش از صدها نفر از فعالان حوزه کارآفرینی و استارتاپها فعالیت خود را بهصورت رسمی در دانشگاه رازی استان شروع و در حال حاضر با برگزاری نشستها، بازدیدهای تخصصی، کارگاههای آموزشی در سطح دانشگاهها و مدارس استعداد درخشان استان، ادبیات کارآفرینی را در استان رونق بخشیده است.

خبر جدید  سیلاب ۲۱۸۹ واحد مسکونی استان کرمانشاه را تخریب کرد

وی با اشاره به اینکه فارغالتحصیلان، دانشجویان و علاقمندان که با روشهای ایدهپردازی آشنایی ندارند و با ایدههای کسب و کار آشنایی نیستند میتوانند به این مرکز مراجعه کنند، گفت: یکی از اهداف کارگاه ایدهپردازی آشنایی دانشجویان با فرایند ایدهپردازی است و روشهای ارائه ایده کسب و کار را به آنها یاد میدهد.

طلایی با بیان اینکه این دوره استارتاپ ایدهپردازی به صورت آزاد و رایگان برگزار شد، بیان کرد: دورههایی با عنوان شوک برای ارائه ایدهها به دانشجویان، دوره تیمآپ برای کسانی که انگیزه دارند اما ایده ندارند یا انگیزه و ایده دارند اما تیم ندارند برگزار میشود.

خبر جدید  روایت تسنیم از شهید مدافع حرمی ‌که غریبانه و تشنه به شهادت رسید / فرمانده‌‌ «عارف گمنام» ‌که بود؟‌

وی با اشاره به اینکه در این مرکزبرای افرادی که ایده محوری مناسبی دارند ویک تیم و شغل را راهاندازی کرده اما به سرمایه نیاز دارند کمک میکنندتا اسپانسر مادی و معنوی را کسب کنند، عنوان کرد: از سال ۹۴ تاکنون ۳۰ رویداد استارتاپ در کرمانشاه برگزار شده و پنج رویداد جدید را تعریف کردیم و این رویدادها تعامل مناسبی بین دانشجویان، علاقمندان و افراد صاحب صنایع فراهم کرده است.

مدیر مرکز استارتاپ استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نخستین رویداد مرکز استارتاپ، رویداد عمومی بود، گفت: در سال ۹۶ یک رویداد گردشگری در حوزه صنایع دستی و در سال ۹۷ یک رویداد استارتاپ دمو برگزار کردیم.

خبر جدید  ۲۴ فضای آموزشی و تحصیلی ‌در استان کرمانشاه به بهره‌برداری می‌رسد

وی با بیان اینکه مرکز استارتاپ استان با ۳۷ مرکز و واحد صنعتی، خصوصی، اداره تعاون و پارک علم و فناوری تعامل دارد، گفت: برای تحقق شعار رونق تولید باید به مقوله تولید به عنوان یک فرایند نگاه کنیم و تحقق این شعار را در سه فاز مجزا یکی بسترسازی این مقوله در بین علاقمندان و توانمندان به منزله ورود در این عرصه، در فاز دوم توجه به واحدهای راکد و ارائه مشاوره تخصصی و کارآفرینی به افراد فعال این واحدها، در فاز سوم توجه به واحدهای تولیدی فعال و افزایش راندمان این واحدها با ارائه مشاوره تخصصی به این فعالان بررسی میکنیم.

انتهای پیام / ز


منبع :: کرمانشاه| رویداد استارتاپ «ایده‌پردازی» دانشگاه رازی برگزار شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه