18:20:49 - جمعه 12 آوریل 2019
کرمانشاه | سپاه از مرزهای ایران و کشورهای اسلامی محافظت کرده است
کرمانشاه | سپاه از مرزهای ایران و کشورهای اسلامی محافظت کرده است
امام جمعه کرمانشاه گفت: سپاه در دفاع از مرزهای ایران اسلامی و کشورهای اسلامی جهان پیشگام است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیتالله مصطفی علما در خطبههای نماز جمعه کرمانشاه، با بیان اینکه به تعبیر مقام معظم رهبری گربه رقصانی ترامپ به جایی نخواهد رسید، اظهار داشت: نقطه قدرت کشور ولایت فقیه و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی است.

علمابا بیان اینکه جواب به ترامپ، یک پوزخند است، تصریح کرد: ترامپ باید بداند با۸۲ میلیون سپاهی طرف است و هیچوقت نمیتواند این جمعیت بزرگ را در لیست تروریستها تقلبی خود قرار دهد وهیچ قدرتی در دنیا وجود ندارد که در برابر این ارتش میلیونی یک ثانیه دوام آورد.

وی با بیان اینکه خصومت آمریکا تازگی ندارد، عنوان کرد: دلیل دشمنی آمریکا با سبزپوشان حریم جمهوری اسلامی، پیشگامی آنها در دفاع از مرز و بوم کشور ایران و دیگر کشورهای اسلامی جهان است، زیرا در هر نقطهای که سپاه وارد شده از ارزشها حمایت کرده است.

خبر جدید  بافت فرسوده کلانشهر کرمانشاه جان هزاران نفر را تهدید می‌کند+تصاویر

خطیب جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه آمریکا درچهل سال هیچ غلطی نکرده است، بیان کرد: امروز اقتدار انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و دنیا حرف اول را میزند و جوانان سپاهی با دفاع از حرم حضرت زینب( س) زبان آمریکا را برای یاوهگویی کوتاه کرده است.

نماینده ولی فقیه استان کرمانشاه با بیان اینکه سپاه پاسداران توطئه ۱۲۰ کشور را خنثی کرده است، عنوان کرد: کلینتون در زمان وزارتش در امور خارجه آمریکا از حمایت۱۲۰ کشوربرای توطئه ایجادداعش خبرداد که این توطئه با حضور سپاه به سختی شکست خورد.

خبر جدید  کاروان خدام رضوی از کودکان بیمارستان محمد کرمانشاهی عیادت کردند

وی با بیان اینکه سپاه یک دستگاه برجسته در خط مقدم بوده که در مقابل دشمن ایستاده است، بیان کرد: سپاهیان در میدان عملیاتی و مقابله با دشمنان از مرزهای ایران اسلامیو هزاران کیلومتر فراتر از این مرزهابرای آرامش مردم ایران و مسلمانان جانفشانی میکند.

وی با بیان اینکه سپاه همیشه به نحوی تحریمهای دشمنان را خنثی کرده است، بیان کرد: حمایت سپاه پاسداران از مردم مستضعف جهان، ترامپ و هم دستانش را عصبانی کرده و به طور حتم سپاه پاسداران، آمریکا و اطرافیان وی را به حضیض ذلت پایین خواهد کشید.

خبر جدید  نرخ بیکاری در استان کرمانشاه با افزایش مواجه است

نماینده ولی فقیه استان کرمانشاه افزود: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم ۳۲ مرتبه نام جوانان را برده است، زیرا جوانان پرچمدار همیشگی نظام هستندو این به مراتب دشمنان را عصبانی میکند.

وی ضمن دعوت زنان و مردان به رعایت تقوای الهی و نگهداشتن حریم برای ذات احدیت، بیان کرد: تقوا انسان را از خطا و گناه حفظ میکند و در دنیا و آخرت سعادت و خوشبختی را برای انسان فراهم میکند.

انتهای پیام / ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه