13:34:24 - جمعه 3 مه 2019
کرمانشاه قهرمان مسابقات سپک تاکرای کشور شد
کرمانشاه قهرمان مسابقات سپک تاکرای کشور شد
کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات انجمن های ورزشی کرمانشاه، از قهرمانی تیم سپک تاکرای زیر ۲۳ سال استان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

سیدحجت الله موسوی اجاق روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم سپک تاکرای کرمانشاه با شکست تمامی رقبا به دیدار فینال صعود کرد و در این مرحله نیز با برتری ۲ بر صفر مقابل گلستان الف قهرمان شد.
وی ادامه داد: تیم های سیستان و بلوچستان الف و مرکزی الف نیز به طور مشترک عنوان سوم این مسابقات را کسب کردند.
موسوی اجاق خاطرنشان کرد: مسابقات سپک تاکرای زیر ۲۳ سال کشور و انتخابی تیم ملی بزرگسالان با حضور ۱۳ تیم از استان های مختلف کشور در گنبدکاووس برگزار شد.
رئیس هیات انجمن های ورزشی استان کرمانشاه ادامه داد: کرمانشاه، همدان، کرمان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی (۳ تیم)، مرکزی (۲ تیم) و گلستان (۲ تیم) تیم های شرکت کننده در این رقابت ها بودند که طی ۲ روز باهم رقابت کردند.
وی یادآور شد: تیم سپک تاکرای کرمانشاه برای دومین سال متوالی بود که در مسابقات قهرمانی کشور عنوان نخست را کسب و جام قهرمانی را روی سر می برد.
موسوی اجاق در پایان با اشاره به در پیش بودن مسابقات قهرمانی جهان که شهریور امسال به میزبانی تایلند برگزار می شود، گفت: کرمانشاه چند ملی پوش در تیم ملی دارد و رضا رستمی مربی این تیم نیز از استان کرمانشاه است.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  فرهنگ پژوهش در دانشگاه ها باید تقویت شود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه