11:59:42 - دوشنبه 19 فوریه 2018
کرمانشاه میزان ۴۰۰ نفر از راهنمایان گردشگری ایران می‌شود
کرمانشاه میزان ۴۰۰ نفر از راهنمایان گردشگری ایران می‌شود
دبیر یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور در کرمانشاه با اشاره به آغاز این گردهمایی از فردا(اول اسفند)، به تشریح برنامه های چهار روز حضور راهنمایان گردشگری ایران در کرمانشاه پرداخت.  آزاده دادفرین در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه از فردا (سه شنبه) ۴۰۰ نفر از راهنمایان گردشگری ایران در کرمانشاه گردهم

دبیر یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور در کرمانشاه با اشاره به آغاز این گردهمایی از فردا(اول اسفند)، به تشریح برنامه های چهار روز حضور راهنمایان گردشگری ایران در کرمانشاه پرداخت.

 آزاده دادفرین در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه از فردا (سه شنبه) ۴۰۰ نفر از راهنمایان گردشگری ایران در کرمانشاه گردهم خواهند آمد، اظهار کرد: این گردهمایی همه ساله به مناسبت روز جهانی گردشگری برگزار می شود و یازدهمین دوره آن به میزبانی کرمانشاه خواهد بود.

وی ادامه داد: حدود ۸۰ نفر از راهنمایان گردشگری ایران امشب(دوشنبه) وارد کرمانشاه شده و ۳۲۰ نفر نیز فردا صبح به این استان خواهند آمد.

خبر جدید  رقابت 285 متسابق کرمانشاهی در مرحله استانی مسابقات قرآن

دبیر یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور تصریح کرد: رئیس سازمان میراث فرهنگی، معاون گردشگری سازمان، رئیس انجمن راهنمایان گردشگری ایران و بزرگانی چون  جلال الدین کزازی، مسعود گلزاری و پرفسور هنکلمن از کشور آلمان از جمله میهمانان این گردهمایی خواهند بود.

وی به تشریح برنامه های چهار روزه حضور راهنمایان گردشگری در کرمانشاه پرداخت و با بیان اینکه مسیرهایی برای معرفی آثار گردشگری استان تعیین شده، عنوان کرد: بازدید از غار قوری قلعه، روستای شمشیر و همچنین بازدید از معبدآناهیتا و دربند صحنه برنامه روز نخست حضور راهنمایان گردشگری در کرمانشاه است.

خبر جدید  شادی های کودکانه در کانکس های درس

دادفرین تصریح کرد: در روز دوم نیز بازدید از مناطق زلزله زده و آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری شهرستانهای سرپلذهاب و قصر شیرین ازجمله زیج منیژه، کتیبه آنوبانی نی، کاخ خسرو و نخلستان های قصرشیرین را تدارک دیده ایم.

وی از برگزاری برنامه های فرهنگی در روز سوم حضور راهنمایان گردشگری در کرمانشاه خبرداد و افزود: این برنامه در تالار برق منطقه ای کرمانشاه برگزار می شود و پرفسور هنکلمن، جلال الدین کزازی و مسعود گلزاری در پنل های تخصصی سخنرانی خواهند داشت.

دبیر یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور اضافه کرد: بعد از پایان پنل ها کنفرانس خبری، بازدید از مجموعه بیستون و نیز مجمع عمومی کانون سراسری راهنمایان گردشگری برگزار می شود.

خبر جدید  سکوت در برابر کودک آزاری جرم است

وی تاکید کرد: در آخرین روز از حضور راهنمایان گردشگری در کرمانشاه برنامه اختتامیه در تالار بهمن دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود  و پس از آن برنامه پایانی بازدید از مجموعه تاریخی تاق بستان کرمانشاه خواهد بود.

دادفرین  هدف از برگزاری این گردهمایی در کرمانشاه را معرفی و تبلیغ ظرفیت های گردشگری استان و نیز کمک به رونق گردشگری کرمانشاه عنوان کرد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه