16:26:12 - دوشنبه 12 فوریه 2018
کرمانشاه نایب قهرمان کارته‌ کشور شد
کرمانشاه نایب قهرمان کارته‌ کشور شد
تیم کاراته استان کرمانشاه با کسب یک مدال طلا و ۲ نقره در رقابت‌های کاراته قهرمانی بزرگسالان کشور ( انتخابی تیم ملی) نایب قهرمان شد. به گزارش خبرگزاری برنا؛ ناصر محمدصالحی رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه با اعلام خبر بالا، افزود: سامان حیدری، سعید احمدی و احسان حیدری مدال‌آوران تیم کاراته کرمانشاه در رقابت‌های قهرمانی

تیم کاراته استان کرمانشاه با کسب یک مدال طلا و ۲ نقره در رقابت‌های کاراته قهرمانی بزرگسالان کشور ( انتخابی تیم ملی) نایب قهرمان شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ ناصر محمدصالحی رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه با اعلام خبر بالا، افزود: سامان حیدری، سعید احمدی و احسان حیدری مدال‌آوران تیم کاراته کرمانشاه در رقابت‌های قهرمانی کشور بودند.

وی ادامه داد: در رقابت‌های وزن ۸۴+ کیلوگرم که با حضور ۳۶ ورزشکار برگزار شد، سامان حیدری کاراته‌کا کرمانشاهی در دیدار فینال با برتری مقابل ورزشکار گیلانی توانست صاحب مدال طلا شود.

خبر جدید  انعقاد تفاهم‌نامه همکاری برای ارتقا شاخص کتابخوانی در کرمانشاه

محمدصالحی ادامه داد: مقام سوم مشترک و مدال برنز این وزن هم به ورزشکارانی از استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و فارس رسید.

وی افزود: در مسابقات وزن ۶۷- کیلوگرم نیز سعید احمدی دیگر کاراته‌کا کرمانشاهی که به دیدار فینال راه پیدا کرده بود در این مرحله با قبول شکست مقابل حریف قزوینی مدال نقره  دریافت کرد.

رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه گفت: ۵۹ کاراته‌کا هم در وزن منفی ۶۷ کیلوگرم مقابل هم صف‌آرایی کردندو  مدال برنز مشترک این وزن هم به کاراته‌های تهرانی رسید.

خبر جدید  وزیر نیرو امروز به کرمانشاه سفر می‌کند

محمدصالحی ادامه داد: رقابت‌های وزن ۸۴- کیلوگرم که ۴۰ کاراته‌کا در آن حضور داشتندکه احسان حیدری از کرمانشاه در دیدار فینال مقابل حریف کردستانی نتیجه را واگذار و به مدال نقره رسید.

وی افزود: در این وزن کاراته‌کاهای مازندران و تهران مقام سوم مشترک را کسب و به مدال برنز رسیدند.

رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه گفت: در بخش تیمی، تهران با هشت مدال (۲ طلا، ۲ نقره، ۴ برنز) قهرمان شد، کرمانشاه با سه مدال (یک طلا و ۲ نقره)  مقام دوم را کسب کرد و گیلان هم با چهار مدال (یک طلا، یک نقره و ۲ برنز) سوم شد.

خبر جدید  کرمانشاه می‌تواند تعیین کننده بوکس کشور باشد

محمدصالحی گفت: نفرات برتر این رقابت‌ها که به میزبانی استان کردستان و در شهر سنندج برگزار شد، به اردوی آمادگی تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران دعوت می‌شوند.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه