1:04:36 - دوشنبه 28 ژانویه 2019
کرمانشاه| نخستین مجتمع قضایی ویژه دعاوی اقتصادی در کشور افتتاح شد
کرمانشاه| نخستین مجتمع قضایی ویژه دعاوی اقتصادی در کشور افتتاح شد
مجتمع قضایی ویژه دعاوی اقتصادی استان کرمانشاه به‌عنوان نخستین نمونه در کشور با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به نقل ازروابط عمومی دادگستری کرمانشاه،معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرمقوه قضاییه در این مراسماظهار داشت: خرسندیم که با همراهی استاندار و رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه و دیگر مسئولان اجرایی و قضایی کرمانشاه شاهد افتتاح مجتمع دعاوی اقتصادی در کرمانشاه هستیم.

محمدباقر الفت افزود: این اقدام در زمینه اجرایی کردن سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه حمایت از فعالان اقتصادی است کهراهاندازی این مرکز، مصداق بارز یک دادگاه تخصصی است که میتواند بزرگترین حمایتگر برای قرادادهایی باشد که بین فعالان اقتصادی منعقد میشود.

خبر جدید  وزیر صنعت در جمع کارگران جهان فولاد کرمانشاه حضور یافت

دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییهگفت: از سوی دیگر این مرکز یک دادرسی تخصصی تجاری را در کمترین زمان ممکن و در بهترین شکل مبتنی بر رویههای تجاری همانند آنچه که مورد انتظار فعالان اقتصادی است را از سوی قوه قضاییه ارائه میدهد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرمقوه قضاییه بیان کرد: این مرکز نخستیننمونهای است که به همت رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه و با دقت نظر وی در سطح کشور احداث شده است که امیدواریم به الگویی برای دیگر استانهاتبدیل شود.

خبر جدید  کرمانشاه رسما کلانشهر شد

مجتمع قضایی ویژه دعاوی اقتصادی استان کرمانشاه دارای شعبی از شورای حل اختلاف، داوری، کیفری، دو شعبه حقوقی و یک شعبه تجدیدنظر است کهبه بررسی و رسیدگی پروندههای حقوقی و اقتصادی میپردازد.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه