11:26:23 - دوشنبه 20 مه 2019
کرمانشاه| نظارت دیوان محاسبات عاملی برای کاهش انحرافات در تسهیلات اشتغال‌زاست
کرمانشاه| نظارت دیوان محاسبات عاملی برای کاهش انحرافات در تسهیلات اشتغال‌زاست
استاندار کرمانشاه گفت:نظارت‌ها و دغدغه‌های دیوان محاسبات عاملی برای کاهش انحراف‌ها در تسهیلات اشتغال‌زا است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، هوشنگ بازوند عصر امروز در نشست مدیران ارشد استان و بانکها با مدیران دیوان محاسبات درباره رفع موانع پرداخت تسهیلات اشتغال، با اشاره به اینکه در سال رونق تولید تمامی دستگاهها باید به اشتغال و تولید استان کمک کنند اظهار داشت: نظارتها و دغدغههای دیوان محاسبات عاملی برای کاهش انحرافها در تسهیلات اشتغالزا است.

بازوند با اشاره به اینکه مجموعه دیوان محاسبات طی این مدت گرهگشای مشکلات استان در حوزههای مختلف بودهاند افزود: با توجه به نامگذاری امسال با عنوان رونق تولید از مجموعه دیوان محاسبات انتظار میرود امسال نیز در راستای کمک به رفع موانع تولید، با یک نظارت سازنده به پرداخت مناسب و سریعتر وامهای اشتغال کمک کنند.

خبر جدید  اخبار اربعین ۹۸| آخرین وضعیت مرز خسروی| ازدحام زائران اربعین در مرز خسروی

وی عنوان کرد: استان کرمانشاه بهویژه ساکنان شهرستانهای مرزنشین، سالها گرفتار یک جنگ تحمیلی و ظالمانه از سوی دشمن بوده و آسیبهای فراوانی در راستای دفاع از کیان کشور بر این استان متحمل شده است.

استاندار کرمانشاه افزود: به تعبیر زیبا و ماندگار رهبر معظم انقلاب کرمانشاه طی این سالها همواره سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی بوده است.

بازوند با اشاره به اینکه شهرستانهای مرزنشین در زلزله مهیب آبان ۹۶ نیز خسارتهای بسیاری متحمل شدند بیان کرد: در سیل فروردین ماه ۹۸ نیز این مردم دوباره آسیب فراوان دیدند.

خبر جدید  دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع‌ دستی در کرمانشاه برپا شد

وی با بیان اینکه در این شرایط باید همه برای برخورداری این مرزنشینان مقاوم از یک معیشت مناسب و عزتمندانه کمک کنند گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال با بهره اندک یکی از راهکارهای ارزشمند از سوی دولت برای کمک به این مردم است.

انتهای پیام /ش


منبع :: کرمانشاه| نظارت دیوان محاسبات عاملی برای کاهش انحرافات در تسهیلات اشتغال‌زاست

خبر جدید  ۱۱ عملیات اطفای حریق در چهارشنبه آخر سال در کرمانشاه انجام شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه