11:47:24 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
کرمانشاه نهمین شهری است که صاحب “مترو” می‌شود
کرمانشاه نهمین شهری است که صاحب “مترو” می‌شود
معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به بازگشایی تونل قطار شهری گفت: با افتتاح این تونل کرمانشاه نهمین شهری است که صاحب مترو می‌شود. به گزارش خبرنگار ایسنا، مجتبی نیک کردار با اشاره به تغییر پروژه منوریل به قطار شهری در سال ۱۳۹۳، گفت: برای راه‌اندازی منوریل ۶۰۰ ستون احداث شده بود که خوشبختانه با

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به بازگشایی تونل قطار شهری گفت: با افتتاح این تونل کرمانشاه نهمین شهری است که صاحب مترو می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا، مجتبی نیک کردار با اشاره به تغییر پروژه منوریل به قطار شهری در سال ۱۳۹۳، گفت: برای راه‌اندازی منوریل ۶۰۰ ستون احداث شده بود که خوشبختانه با تغییر پروژه ۹۲ درصد ستون‌ها قابل استفاده بود.

خبر جدید  آغاز به‌کار سومین جشنواره استانی مد و لباس در کرمانشاه

وی افزود: مابقی ستون‌ها نیز نیاز به تقویت داشت که این کار صورت گرفت و بعد از آن مرحله نصب عرشه انجام شد.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه اظهار کرد: به زودی عملیات اجرایی اولین ایستگاه روزمینی قطار شهری نیز شروع می‌شود.

نیک کردار با اشاره به بازگشایی تونل فاز اول پروژه قطار شهری، گفت: این تونل اوایل سال آینده به بهره‌برداری رسیده و آماده ریل‌گذاری می‌شود.

خبر جدید  افتتاح طرح های بخش کشاورزی شهرستان صحنه

وی با قدردانی از شهرداری و شورای شهر و همه مسئولین مربوطه در اجرای این پروژه گفت: کرمانشاه با افتتاح این تونل، نهمین شهری است که صاحب مترو و استفاده از خط ریلی زیرزمینی می‌شود.

نیک کردار به وعده رییس جمهور برای افتتاح فاز اول پروژه قطار شهری تا پایان عمر این دولت اشاره کرد و افزود: امیدواریم با پیگیری مسئولین استان و استاندار این وعده محقق شود.

خبر جدید  صعود سراسری به ارتفاعات بازی‌دراز در استان کرمانشاه آغاز شد+عکس

وی به پیگیری استاندار در این زمینه اشاره کرد و افزود: بسیار امید داریم که استاندار با افتتاح این پروژه، قطار شهری را به عنوان یک پروژه ارزشمند برای مردم کرمانشاه به یادگار بگذارند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه