11:24:51 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
کرمانشاه| کریدور پلیس راه بیستون به هرسین تا پایان ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد
کرمانشاه| کریدور پلیس راه بیستون به هرسین تا پایان ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار هرسین گفت: کریدور پلیس راه بیستون به سمت هرسین تا پایان سال ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد.

امیر شاهآبادی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به ایجاد کریدوری از پلیس راه بیستون به سمت هرسین اظهار داشت: ساخت این کریدور که یک سال و نیم طول میکشد دارای سه بخش است و اعتبارات آن نیز از کمیته برنامهریزی پیشبینی شده است.

شاهآبادی با بیان اینکه براساس این طرح ورودی شهر هرسین از پلیس راه قرار داده میشود، گفت: از بزرگراه پلیس راه به هرسین ۲۸۰۰ متر باقی مانده است که اکنون در دست پیمانکار است و پل دوم چهر نیز در حال انجام است.

فرماندار هرسین با اشاره به اینکه این طرح تا پایان ۹۸ به اتمام میرسد افزود: اعتباری بیش از ۱۸ میلیارد تومان از راه و شهرسازی به صورت ملی برای این کریدور تخصیص داده شده است.

خبر جدید  بانک‌ها در پرداخت تسهیلات سیل‌زدگان همکاری لازم را داشته باشند

وی با بیان اینکه با منابع طبیعی و آبخیزداری برای ایجاد کریدوری زیبا و با راهداری برای نصب نیوجرسی جداکننده هماهنگ شده است بیان کرد: شهر هرسین تا سال ۸۴ به طور کامل در بنبست قرار داشت و به این دلیل از توسعه عقب ماند اما بعد از آن زمان اقدامات لازم برای توسعه آن انجام شده است.

خبر جدید  خسارت ۳۷۶ میلیارد تومانی سیل در استان کرمانشاه

شاهآبادی گفت: شهر هرسین دارای ۵۵۰ هکتار مساحت است که از این میزان بیش از ۱۸ درصد معادل۱۰۲ هکتار را بافت فرسوده تشکیل میدهد که با راه وشهرسازی برنامهریزی لازم انجام شده که بازیابی و ساماندهی این بافتها انجام شود.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  نیمی از جنگل‌های استان کرمانشاه در معرض خطر نابودی قرار دارند
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه