1:03:20 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
کرمانشاه| ۳۳ درصد شهر جوانرود بافت ناکارآمد است
کرمانشاه| ۳۳ درصد شهر جوانرود بافت ناکارآمد است
فرماندار جوانرود گفت: ۳۳ درصد معادل ۱۰۶ هکتار از مساحت شهر جوانرود بافت ناکارآمد است.

رستگار یوسفی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: شهر جوانرود دارای ۳۲۵ هکتار مساحت است که از این میزان ۱۰۶ هکتار یعنی معادل ۳۳ درصد را بافت ناکارآمد و فرسوده تشکیل میدهد.

فرماندار شهرستان جوانرود عنوان کرد: از ۱۰۶ هکتار بافت ناکارآمد در این شهرستان ۵٫۸ هکتار آن مربوط به محدوده تاریخی، ۶۴ هکتار محدوده میانی، و ۳۳٫۲ هکتار مربوط به سکونتگاههای غیررسمی است.

خبر جدید  چهره‎های شاخص هنر انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه تجلیل شدند

یوسفی با بیان اینکه اقدامات مناسبی در بافتهای فرسوده شهر جوانرود انجام شده است گفت: چهار محله باباجانی، قرگه، سنجابی و هلانیه به عنوان بافت فرسوده شهر جوانرود و انجام اقدامات لازم شناسایی شده است.

فرماندار جوانرود افزود: براساس برنامهریزیها باید مجموعهای از اقدامات فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، بهداشتی و درمانی برای رسیدن به وضعیت مساعد در این مناطق انجام شود.

خبر جدید  آماده‌باش در استان کرمانشاه برای بارشی به اندازه یک فصل

وی با بیان اینکه شهرداری باید در بودجه سنواتی خود توانمندسازی این محلهها را مدنظر داشته باشد بیان کرد: دستگاههای اجرایی نیز در این زمینه بای در چهارچوب اقدام مشترک برنامههای خود را ارائه کنند.

یوسفی افزود: دستگاههای عضو باید از ظرفیت و پتانسیل خود در راستای رسیدن به اهداف ستاد شهرستانی و در راستای ارتقای وضعیت بافت ناکارآمد شهر با دبیرخانه ستاد همکاری کنند.

خبر جدید  چوب حراج به هویت کرمانشاه؛ واگذاری پالایشگاه ۶۳۰۰میلیارد تومانی به‌قیمت ۲۱۰میلیارد تومان

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه