۱:۰۳:۲۰ - چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷
کرمانشاه| ۳۳ درصد شهر جوانرود بافت ناکارآمد است
کرمانشاه| ۳۳ درصد شهر جوانرود بافت ناکارآمد است
فرماندار جوانرود گفت: ۳۳ درصد معادل ۱۰۶ هکتار از مساحت شهر جوانرود بافت ناکارآمد است.

رستگار یوسفی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: شهر جوانرود دارای ۳۲۵ هکتار مساحت است که از این میزان ۱۰۶ هکتار یعنی معادل ۳۳ درصد را بافت ناکارآمد و فرسوده تشکیل میدهد.

فرماندار شهرستان جوانرود عنوان کرد: از ۱۰۶ هکتار بافت ناکارآمد در این شهرستان ۵٫۸ هکتار آن مربوط به محدوده تاریخی، ۶۴ هکتار محدوده میانی، و ۳۳٫۲ هکتار مربوط به سکونتگاههای غیررسمی است.

یوسفی با بیان اینکه اقدامات مناسبی در بافتهای فرسوده شهر جوانرود انجام شده است گفت: چهار محله باباجانی، قرگه، سنجابی و هلانیه به عنوان بافت فرسوده شهر جوانرود و انجام اقدامات لازم شناسایی شده است.

فرماندار جوانرود افزود: براساس برنامهریزیها باید مجموعهای از اقدامات فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، بهداشتی و درمانی برای رسیدن به وضعیت مساعد در این مناطق انجام شود.

وی با بیان اینکه شهرداری باید در بودجه سنواتی خود توانمندسازی این محلهها را مدنظر داشته باشد بیان کرد: دستگاههای اجرایی نیز در این زمینه بای در چهارچوب اقدام مشترک برنامههای خود را ارائه کنند.

یوسفی افزود: دستگاههای عضو باید از ظرفیت و پتانسیل خود در راستای رسیدن به اهداف ستاد شهرستانی و در راستای ارتقای وضعیت بافت ناکارآمد شهر با دبیرخانه ستاد همکاری کنند.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه