1:07:50 - چهارشنبه 16 ژانویه 2019
کرمانشاه| ۴۵ درصد از واحدهای شهرک صنعتی فرامان تعطیل شده است
کرمانشاه| ۴۵ درصد از واحدهای شهرک صنعتی فرامان تعطیل شده است
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ۴۵ درصد از واحدهای شهرک صنعتی فرامان کرمانشاه غیرفعال هستند گفت: تعدادی از واحدهای این شهرک نیز به صورت فصلی فعالیت می‌کنند.

علیرضا محمدی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: بیش از ۵۵ درصد واحدهای شهرک صنعتی فرامان مشغول فعالیت هستند و وضعیت واحدهای صنعتی کوچک در این شهرک نیز به صورت مستمر پایش میشود.

وی با بیان اینکه فعالیت تعدادی از واحدها به دلیل نوع تولید فصلی است و در مقاطعی از زمان تعطیل هستند عنوان کرد: تعدادی از واحدها نیز به دلایل مختلف از جمله اختلاف شرکا، مشکلات مالی، منسوخ شدن تکنولوژی و فرسودگی ابزار تعطیل شدهاند که باید نوسازی شوند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه گفت: تعدادی از واحدهای تعطیل هر ساله از طریق تسهیلات رونق تولید و سایر تسهیلات به چرخه تولید بازگردانده و تعدادی نیز به سرمایهگذاران جدید واگذار میشوند.

خبر جدید  مسابقه سایبری «فتح پرچم» در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می‌شود

محمدیدرباره شهرک صنعتی زاگرس در کرمانشاهعنوان کرد: شهرک صنعتی زاگرس با مساحت ۱۰۰۰ هکتار بزرگترین شهرک صنعتی غرب کشور است اما اکنون ۲۶۰ هکتار آن عملیاتی شده است که در این فاز عملیاتی تمام زیرساختها فراهم شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۴۷ قرارداد تخصیص زمین در شهرک صنعتی زاگرس منعقد شده است بیان کرد: با کمک استانداری و تأمین منابع مالی لازم تمام طرحهای زیرساختی در این شهرک اجرا شده و سرمایهگذاران به تدریج در حال استقرار هستند.

خبر جدید  کرمانشاه| سارقان به یک طلافروشی در محله تعاون دستبرد زدند

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امسال ۳۴ واحد تعطیل استان به طور مجدد راهاندازی شد عنوان کرد: تمام شهرکهای صنعتی استان فعال هستند اما در هر شهرک صنعتی نیز ممکن است تعدادی واحد فعال، نیمه فعال و تعطیل باشند.

محمدی ایجاد نواحی صنعتی کوچک در مناطق روستایی دارای مزیت را یکی از وظایف شهرکهای صنعتی استان عنوان کرد و گفت: در این طرح با همکاری فرمانداریها مناطقی که مزیت و اولویت بیشتری برای نواحی روستایی دارند و به توسعه صنعت روستایی کمک میکند شناسایی و نواحی کوچک صنعتی در آن مناطق ایجاد میشود.

خبر جدید  معمای مرکزیت راه‌آهن غرب کشور؛ مهمان ناخوانده‌ای که جایی در مشخصات راه‌آهن غرب ندارد

وی با اشاره به اینکه مکانیابی این نواحی در شهرستانها به نظر فرمانداری و امکان تأمین زیرساختها و تأمین زمین بستگی دارد افزود: نواحی صنعتی کوچک امسال در سه شهرستان اسلامآباد غرب، کرمانشاه و سنقر و کلیایی و برای سایر شهرستانها در سالهای آینده اجرا میشود.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه