13:02:42 - شنبه 17 فوریه 2018
کرندغرب با ۶۶ میلی‌متر رکورددار بارش‌های اخیر کرمانشاه/ بارندگی‌ها تا دوشنبه ادامه دارد
کرندغرب با ۶۶ میلی‌متر رکورددار بارش‌های اخیر کرمانشاه/ بارندگی‌ها تا دوشنبه ادامه دارد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بر اساس اعلام هواشناسی استان، بارش‌های اخیر کرمانشاه طی دو رو آینده نیز ادامه دارد و موج اصلی بارش‌های اخیر کرمانشاه با تشدید سامانه بارشی از امروز و فردا نواحی غربی و شمالی استان را بیشتر تحت تأثیر قرار خواهد داد. هواشناسی کرمانشاه اعلام کرده است که این سامانه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بر اساس اعلام هواشناسی استان، بارش‌های اخیر کرمانشاه طی دو رو آینده نیز ادامه دارد و موج اصلی بارش‌های اخیر کرمانشاه با تشدید سامانه بارشی از امروز و فردا نواحی غربی و شمالی استان را بیشتر تحت تأثیر قرار خواهد داد.

هواشناسی کرمانشاه اعلام کرده است که این سامانه تاکنون به‌طور میانگین حدود ۴۰ میلی‌متر برای استان بارش به همراه داشته است و در سطح شهر کرمانشاه میزان بارش ۲۹ میلی‌متر بوده است و این در حالی است که‌موج اصلی فعالیت این سیستم مربوط به امروز و فردا است که بیشترین شدت بارندگی را خواهد داشت و بارش در نواحی غربی و شمالی استان شدت بیشتری دارد.

خبر جدید  دستگیری متهم اسیدپاشی در اسلام آباد غرب

بارش‌های اخیر کرمانشاه

پیش‌بینی ۱۵۰ میلی‌متر برای بارش‌های اخیر کرمانشاه

بر پایه این گزارش از روز دوشنبه از شدت بارندگی‌ها کاسته خواهد شد و این سامانه به‌طور کامل از روز سه‌شنبه از استان خارج می‌شود و پیش‌بینی می‌شود که بیشترین بارش تجمعی ناشی از این سامانه برای استان ۱۲۰ تا ۱۵۰ میلی‌متر باشد.

هواشناسی کرمانشاه ضمن هشدار احتمال آب‌گرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها در نواحی مختلف استان طی بارش‌های اخیر کرمانشاه اعلام کرد که وزش باد نیز از پیامدهای دیگر این سامانه ناپایدار است که احتمال وزش‌ها تا ۷۰ کیلومتر در ساعت هم برسد.

خبر جدید  قرقیزستان میزبان ورزشکاران کرمانشاه شد

گردوغبار و مه در انتظار نواحی مرزی کرمانشاه

گردوغبار و مه در انتظار نواحی مرزی کرمانشاه

گفتنی است که بیشینه فعالیت این سامانه، در نواحی شمالی و نیمه غربی استان به‌ویژه اورامانات و مناطق زلزله‌زده پیش‌بینی می‌شود. بارندگی که گاهی اوقات با وزش باد نسبتاً شدید و رعدوبرق نیز همراه می‌گردد؛ سبب آب‌گرفتگی معابر عمومی، در برخی مناطق بخصوص نواحی یادشده بالا آمدن آب رودخانه‌ها، سیلاب‌های محلی و احتمالاً رگبار تگرگ خواهد شد.

خبر جدید  حکم انتصاب فرماندار قصرشیرین از سوی وزیر کشور صادر شد

بارش‌های اخیر کرمانشاه علاوه بر ارتفاعات ممکن است؛ طی ساعاتی از اواخر وقت یکشنبه تا روز دوشنبه، در گردنه‌ها و نواحی سردسیر استان، به شکل برف نیز مشاهده گردد و پیش‌بینی می‌شود؛ این سامانه در ساعاتی از اواخر وقت امروز و صبح فردا (یکشنبه) هوای نواحی مرزی را کم‌وبیش غبارآلود نماید. لازم به ذکر است؛ طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه کاهش دمای شبانه منجر به تشکیل مه صبحگاهی به‌ویژه در مناطق کوهستانی خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه