11:25:15 - پنج‌شنبه 17 ژانویه 2019
کریدور گردشگری غرب کشور تشکیل شود
کریدور گردشگری غرب کشور تشکیل شود
کرمانشاه_مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، بر لزوم شکل‌گیری مسیر و کریدور گردشگری غرب کشور تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امید قادری با تاکید بر اهمیت حوزه گردشگری برای توسعه کرمانشاه اظهار داشت: استان پتانسیل های کم نظیری در حوزه گردشگری دارد که باید در برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای بهبود شرایط استان و توسعه آن در دستور کار قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه در کوتاه مدت باید برای ستاد خدمات سفر های نوروزی برنامه ریزی مناسبی شکل بگیرد، افزود: در میان مدت باید بتوان یک تعریف مشخص از گردشگری غرب تعریف کنیم و با پازل کرمانشاه یک کریدور گردشگری منطقه‌ای شکل بگیرد.

خبر جدید  لایحه منطقه آزاد تجاری قصرشیرین به زودی در مجلس به رای گذاشته می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه تصریح کرد: مسیر های گردشگری استان باید به درستی تعریف شوند و با انجام طرح های خلاقانه و مبتکرانه شرایطی را فراهم کرد که یک گردشگر مدت اقامت بیشتری در استان داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه در مسیر گردشگری ما فقط یک دستگاه هماهنگ کننده هستیم، گفت: سایر دستگاه ها باید برای توسعه این مقوله به ما کمک کنند.

خبر جدید  جشن تولدی برای رحمت /کهنسال‌ترین درخت طاقبستان ۵۹۶ ساله شد

قادری در خصوص توسعه گردشگری سلامت نیز بیان داشت: گردشگری سلامت از کانال دولت نمی گذرد، باید به سمت بخش خصوصی در حوزه سلامت حرکت کنیم و نیازهای پزشکی بازار هدف به درستی شناسایی شوند.

کد خبر ۴۵۱۵۵۵۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تولید روزانه هزار و ۴۰۰ تن پسماند در استان کرمانشاه
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه