14:01:43 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
کشف اختلاس شش میلیاردی در یک واحد صنعتی
کشف اختلاس شش میلیاردی در یک واحد صنعتی
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف اختلاس شش میلیاردی در یکی از واحدهای صنعتی این استان خبر داد. به گزارش ایلنا، سردار منوچهر امان‌‌اللهی در این خصوص گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان کرمانشاه در راستای رسالت مقابله با جرائم اقتصادی، به واسطه اقدامات اطلاعاتی از بروز چندین مورد اختلالات مالی در یکی از واحدهای صنعتی با خبر

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف اختلاس شش میلیاردی در یکی از واحدهای صنعتی این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار منوچهر امان‌‌اللهی در این خصوص گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان کرمانشاه در راستای رسالت مقابله با جرائم اقتصادی، به واسطه اقدامات اطلاعاتی از بروز چندین مورد اختلالات مالی در یکی از واحدهای صنعتی با خبر شدند و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

خبر جدید  برگزاری دوره بصیرت آسیب‌‌های فضای مجازی و نمایشگاه کتاب در تالار پرواز هوانیروز کرمانشاه

وی افزود: کارآگاهان در نهایت پس از انجام تحقیقات فنی متوجه شدند که یکی از کارکنان این واحد صنعتی میزان شش میلیارد ریال را پس از سندسازی به نفع خود برداشت کرده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی در نهایت مخفیگاه متهم را در یکی از شهرستان‌های تابعه تهران شناسایی و وی را پس از دریافت نیابت قضایی دستگیر کردند، اظهار داشت: متهم پس از انتقال به کرمانشاه به جرم خود معترف و به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

خبر جدید  ۳۳۰ فقره سرقت در کرمانشاه کشف شد/دستگیری ۲۲۲ سارق

امان‌اللهی با بیان اینکه متهم روانه زندان مرکزی کرمانشاه شده است، تصریح کرد: نیروی انتظامی در راستای مبارزه با جرایم اقتصادی شناسایی و دستگیری چنین مجرمانی را در دستورکار دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه