13:58:56 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
کشف بیش از ۱۴۲ هزار مواد محترقه در کرمانشاه  
کشف بیش از ۱۴۲ هزار مواد محترقه در کرمانشاه  
به  گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین براری اظهارداشت:در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر ورود وتوزیع مواد محترقه در سطح شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.   وی اظهار داشت : دراین راستا ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در ۴۸ ساعت گذشته موفق شدند تعداد ۱۴۲هزار و ۲۵۷ عدد

به  گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین براری اظهارداشت:در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر ورود وتوزیع مواد محترقه در سطح شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.  

وی اظهار داشت : دراین راستا ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در ۴۸ ساعت گذشته موفق شدند تعداد ۱۴۲هزار و ۲۵۷ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز را کشف کنند.  

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ادامه داد: دراین راستا سه نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی گردیدند.  

سرهنگ براری با تاکید بر برخورد جدی پلیس با قاچاق کالا و ارز، از شهروندان خواست هرگونه فعالیت مشکوک مربوط به تهیه و توزیع مواد محترقه را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

خیابان شهید جعفری نیاز به چاره اندیشی مسوولان شهرداری دارد  

رئیس پلیس راهور استان با بیان اینکه ترافیک در خیابان شهید جعفری کرمانشاه سنگین و پرحجم است، گفت: جلوگیری از افزایش ترافیک و کاهش ترافیک این خیابان نیاز به چاره اندیشی مسوولان شهرداری دارد.  

سرهنگ “فضل الله شیری” در این مورد  گفت: صدور مجوزهای تجاری بی حساب و کتاب بدون در نطر گرفتن سطح سرویس خیابان شهید جعفری،  موجب شده که بازار جدیدی در این خیابان، در حال شکل گیری باشد.  

وی با تاکید بر اینکه مشکلات ترافیکی و ناهماهنگی طرح‌های ترافیکی از ساخت و ساز شهری دامن‌ گیر سازمان‌ها و مردم می‌شود، گفت: حل معضل ترافیک مطالبه مردم است.  

رئیس پلیس راه با اشاره به تجارب دنیا در حل معضل ترافیک و ساخت مجتمع‌های پرتجمع درمانی، آموزشی و تجاری گفت: باید شرایطی فراهم شود تا مجتمع‌های بزرگ تجاری و رفاهی در حاشیه شهرها ساخته شوند.  

سرهنگ شیری با اشاره به ساخت یک مجتمع تجاری مثلا در طول خیابان و میدان ایت الله کاشانی  و طول خیابان مدرس که برخلاف ضوابط شهرسازی ساخته شده است، گفت: این مجتمع ها نمونه‌هایی ساخت و ساز بدون ضوابط ترافیکی هستند.  

خبر جدید  امیدواریم "شیخ‌صله" حداکثر تا هفته آینده بازگشایی شود

وی بیان کرد: این مشکلات در حالی به وجود می آیند که ۲۰ سال از تدوین قانون مقررات ملی ساختمان می گذرد.

کشف ۷۲۷ فقره سرقت در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۷۲۷ فقره سرقت و دستگیری ۵۸۴ نفر سارق در بهمن ماه خبر داد.  

 سرهنگ “حسین براری” در این رابطه گفت: در ماه گذشته طرح ارتقای امنیت اجتماعی با کمک کلانتری ها و پاسگاه های سطح شهرستان و ماموران یگان امداد و فوریت های پلیسی۱۱۰ به مرحله اجرا در آمد.  

وی با بیان اینکه در پی انجام این طرح ۷۲۷ مورد سرقت کشف و ۵۸۴سارق دستگیر شدند، افزود:  بیشترین سرقتها مربوط به سرقت قطعات خودرو با ۲۳۳ فقره و وسایل داخل خودرو با ۱۷۰فقره بودند.  

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: در همین راستا و در یک ماه گذشته ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند تعداد ۷۷۲دستگاه خودرو و ۵۴دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک و مدارک شناسایی توقیف و به پارکینک دلالت دهند.  

سرهنگ براری اظهارداشت: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در راستای طرح مبارزه با معتادین متجاهر  و قاچاقچیان موادمخدر در بهمن ماه موفق شدند ۳۹۳ معتاد و مواد فروش را دستگیر کنند.  

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: ماموران انتظامی شهرستان در راستای مبارزه با کالای قاچاق نیز موفق شدند ۵۲ نفر قاچاقچی را دستگیر و به مقامات قضایی معرفی کنند.  

سرهنگ براری تاکید کرد: با توجه به رضایت شهروندان از اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی اجرای مستمر این گونه طرح ها در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد.

خبر جدید  کار احداث مدرسه و مسجد هم در دستور کار جهادگران دانشگاه افسری امام حسین(ع) قرار گرفت

کشف ۵ هزار و ۳۷۸ عدد مواد محترقه در اسلام آبادغرب

 فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف ۵ هزارو ۳۷۸ عدد انواع مواد محترقه در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ “بهروز سرتیپ نیا” در تشریح این خبر اظهارداشت: در اجرای طرح مبارزه با مواد محترقه و در بازدید به عمل آمده از واحدهای صنفی، از ۲ مغازه در سطح شهر تعداد ۵ هزار و ۳۷۸ عدد انواع مواد محترقه کشف شد.  

سرهنگ سرتیپ نیا افزود: در این رابطه یک متهم دستگیر و به همراه پرونده قضائی برای سیر مراحل قانونی به دادگاه معرفی شد.  

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه مواد محترقه کشف شده معدوم می شوند خطاب به خانواده ها گفت: با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال نظارت بیشتری بر جوانان و نوجوانان خود داشته باشید تا انشاءالله شاهد وقوع حوادث تلخ در این روز نباشیم.

انهدام یک باند با ۳۴ فقره سرقت منزل  

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری باند ۶ نفره سرقت منزل وکشف ۳۴ فقره سرقت منزل در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “حسین براری” توضیح داد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح حوزه کلانتری ۱۸ سجادیه   با شگردهای مشابه، ماموران این کلانتری رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.  

وی افزود: ماموران این کلانتری پس از انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از منابع و مخبرین در یافتند که سارقین با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در ساعاتی مشخص اقدام به سرقت منازل کرده اند از این رو توقیف خودرو و دستگیری سارقین در دستور کار ماموران کلانتری ۱۸ سجادیه قرار گرفت.  

این مقام انتظامی اظهار داشت :نهایتا ماموران کلانتری سجادیه شب گذشته موفق به شناسایی خودرو مذکور  با ۴ نفر سرنشین در شهرک فدک شدند که با همکاری ماموران یگان امداد پس از مدتی تعقیب و گریز و استفاده از موانع بازدارنده خودرو را توقیف و سارقین را دستگیر و به کلانتری دلالت داده شدند.  
 فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ادامه داد: که سارقان در کلانتری به ۳۴ فقره سرقت منزل در سطح حوزه کلانتری سجادیه اعتراف و اظهار داشتند که اموال مسروقه را با همدستی یک نفر مالخر به فروش می رسانند که در این رابطه شخص مالخر دستگیر و به کلانتری دلالت  داده شد.  

خبر جدید  کشف ۳ تن زغال قاچاق در پاوه

سرهنگ براری بیان کرد: متهمان به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شده اند 

وی با بیان اینکه از تمام توان خود به منظور مقابله با سرقت استفاده خواهیم کرد، گفت: تمام تلاش خود را برای برقراری امنیت پایدار و  رضایت مردم از نیروی انتظامی به کار خواهیم گرفت.

کشف ۳ هزار و ۱۵۵ عدد مواد محترقه در گیلانغرب  

فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب از کشف ۳ هزارو ۱۵۵ عدد انواع مواد محترقه در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ “سلیم سلیمی” اظهارداشت: در اجرای طرح مبارزه با مواد محترقه و در بازدید به عمل آمده از واحدهای صنفی، از یک مغازه خواربار فروشی تعداد ۳ هزار و ۱۵۵ عدد انواع مواد محترقه کشف شد.  

وی با بیان اینکه مواد محترقه کشف شده معدوم می شوند، افزود: پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و موضوع در حال رسیدگی و پیگیری است.  

این مقام انتظامی در پایان خطاب به خانواده ها گفت: با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال نظارت بیشتری بر نوجوانان وجوانان خود داشته باشید تا از وقوع حوادث تلخ جلوگیری شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه