7:00:59 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
کشف بیش از ۱۶۴هزارعدد مواد محترقه در کرمانشاه
کشف بیش از ۱۶۴هزارعدد مواد محترقه در کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری برنا؛ بیش از ۱۶۴هزارعدد مواد محترقه کشف و دو نفر در این رابطه دستگیری شد. سرهنگ حسین براری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان مطلب بالا، افزود: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق و کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در امر قاچاق مواد محترقه فعالیت دارند

به گزارش خبرگزاری برنا؛ بیش از ۱۶۴هزارعدد مواد محترقه کشف و دو نفر در این رابطه دستگیری شد.

سرهنگ حسین براری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان مطلب بالا، افزود: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق و کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در امر قاچاق مواد محترقه فعالیت دارند موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه قرار گرفت.

خبر جدید  آغاز اردوی استعدادیابی فوتبال زیر ۱۴ سال منطقه پنج کشور در پاوه

وی ادامه داد: در این راستا ماموران کلانتری ۲۵ دولت آباد و ۲۶ آزادگان موفق شدند دو نفر از عوامل اصلی توزیع کننده مواد محترقه را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی نسبت به دستگیری آنان اقدام کنند.  

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: ماموران پس از بازرسی از منزل متهمان ۱۶۴هزار و ۶۰۸  عدد مواد محترقه غیرمجاز کشف کردند.

خبر جدید  اسکان موقت زلزله زدگان به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد

سرهنگ براری به دستگیری دو متهم در این زمینه اشاره کرد و افزود: محموله کشف شده به اداره مبارزه با کالای قاچاق استان تحویل شد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه