22:55:27 - یکشنبه 18 فوریه 2018
کشف بیش از ۳۳ هزار مواد محترقه / کاهش ۱۲ درصدی سرقت در صحنه
کشف بیش از ۳۳ هزار مواد محترقه / کاهش ۱۲ درصدی سرقت در صحنه
به گزارش خبرگزاری مهر؛ فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: فردی که روز گذشته با عربده کشی و تهدید شهروندان در میدان کاشانی ایجاد رعب و وحشت کرده بود، توسط پلیس دستگیر شد. سرهنگ حسین براری توضیح داد: درحین گشت زنی ماموران کلانتری ۱۳ فردوسی در سطح حوزه استحفاظی در میدان کاشانی مشاهده کردند که جوانی با

به گزارش خبرگزاری مهر؛ فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: فردی که روز گذشته با عربده کشی و تهدید شهروندان در میدان کاشانی ایجاد رعب و وحشت کرده بود، توسط پلیس دستگیر شد.

سرهنگ حسین براری توضیح داد: درحین گشت زنی ماموران کلانتری ۱۳ فردوسی در سطح حوزه استحفاظی در میدان کاشانی مشاهده کردند که جوانی با حالت مستی عربده کشی و برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کند، که وی را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

وی افزود: متهم پس از مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد که در نهایت ماموران انتظامی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی موفق به دستگیری وی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: متهم به منظور سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شده است.

سرهنگ براری تاکید کرد: پلیس با اقتدار کامل با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد می کند و هرگز اجازه نخواهند داد که عده ای هنجار شکن امنیت شهروندان را به مخاطره بیاندازد.

امنیت کشور حاصل جانفشانی کارکنان ناجا است

 فرماندار شهرستان روانسر گفت: نظم و امنیت مطلوب موجود حاکم در کشور حاصل جانفشانی و ایثار کارکنان خدوم ناجا است.

حسین ویسمرادی اظهار داشت: مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان روانسر با هم بستگی و تلاش مثال زدنی در همه ماموریت های پیش آمده توانست به بهترین شکل ممکن نقش بی بدیل خود در تامین امنیت را نشان دهد.

خبر جدید  پرداخت ۴۸ میلیارد تومان تسهیلات به کارآفرینان در طرح «کارا»

وی ادامه داد: در نیمه دوم سال جاری با توجه به اتفاقات منطقه ای و حتی برون منطقه ای، مناسبت های ملی و مذهبی،و وقوع زلزله مهیب که بخش هایی از شهرستان روانسر را هم درگیر کرد، انتظامی شهرستان روانسر عملکرد قابل قبولی را از خود نشان داد.

 فرماندار روانسر عنوان کرد: در آخرین ماموریت که مربوط به راهیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بود علیرغم تهدیدات فراوان گروهای ضد انقلاب ناجا با اتخاذ تدبیر، اجرای طرح های انتظامی مناسب و حضور موثر و گسترده کارکنان به خوبی عمل کرد.

ویسمرادی تاکید کرد: خوشبختانه اکنون شاهد تعامل سازنده و همکاری مثال زدنی بین انتظامی شهرستان با دیگر اعضاء شورای تامین و ادارات سطح شهرستان هستیم که نشان از دیگاه اجتماعی و مردم محور مجموعه انتظامی شهرستان دارد.

وی افزود: تلاش بی وقفه نیروی انتظامی در روانسر برای برقراری نظم و امنیتی، موجب پیشگیری از وقوع جرایم خصوصا سرقت در این شهرستان شده است.

کشف بیش از ۳۳ هزار موادمحترقه در کنگاور

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از کشف ۳۳ هزار و ۷۰۰ عدد موادمحترقه قاچاق توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

خبر جدید  امسال افزایش دستمزد کارگران بیش از تورم اعلامی بانک مرکزی خواهد بود

 سرهنگ عزیز الهیاری اظهارداشت: ماموران ایستگاه شهید زنگنه در حین کنترل تردد خودروهای عبوری، به یک دستگاه خودرو پراید مظنون شدند و نسبت به توقیف آن اقدام کردند.

وی افزود: ماموران پس از توقیف خودرو با بازرسی فنی از آن موفق به کشف ۳۳ هزار و ۷۰۰ عدد انواع مواد محترقه قاچاق شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این رابطه ۲ متهم دستگیر و به همراه پرونده قضایی جهت سیر مراحل قانونی به دادگاه معرفی شدند.

کاهش ۱۲ درصدی سرقت در صحنه

فرمانده انتظامی شهرستان صحنه از کاهش ۱۲ درصدی سرقت در ۱۰ ماهه ی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهروز فخری گفت: با تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی شهرستان، خصوصا پلیس پیشگیری در ۱۰ ماهه امسال شاهد کاهش ۱۲ درصدی وقوع سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل بودیم.

وی ادامه داد: اگر چه امر پیشگیری و وقوع جرم یک موضوع پیچیده و چند علتی است، اما تمرکز انتظامی شهرستان بر پیشگیری های اجتماعی منجر به حصوصل توفیقاتی در عرصه کاهش جرایم، خصوصا سرقت شده است.

خبر جدید  سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مامور پیشبرد توسعه هر استان است

فرمانده انتظامی صحنه گفت: از آن جا که پیشگیری از جرم شامل کنترل نرخ جرم و اثرات ناشی از آن و مشارکت در به ثمر نشستن برنامه های پیشگیرانه می شود، عملکرد نیروی انتظامی در این زمینه بسیار موثر خواهد بود.

شرور سابقه دار در کرمانشاه دستگیر شد

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان گفت: شخصی که در یکی از محله های کرمانشاه اقدام به شرارت، تیر اندازی و عربده کشی کرده بود، دستگیر شد.

سرهنگ محمد رستمی در این رابطه اظهارداشت: در پی دریافت گزارش های مختلف مبنی چند مورد شرارت، تیر اندازی و عربده کشی در یکی از محلات شهر کرمانشاه شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار تیم ویژه ای از ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: در نهایت ماموران با اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: پلیس با پوشش اطلاعاتی کامل و حضور به موقع خود به هیچ عنوان اجاره عرض اندام به سارقان و هنجار شکنان را نخواهند داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه