19:47:55 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
کشف حدود ۷ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه
کشف حدود ۷ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه
کرمانشاه_ فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف حدود ۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ۳ عملیات جداگانه و با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین براری اظهار داشت: در ماموریت نخست ماموران کلانتری ۱۱ پس از اطلاع از اینکه مبنی بر اینکه شخصی اقدام به توزیع مواد مخدر در پارکینگ شهرداری می کند رسیدگی به موضوع ر ا در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران کلانتری پس از اخذ مجوز قضائی از منزل متهم بازرسی و حدود ۲ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک به همراه ۱۰ حقه وافور و ۳ دستگاه تزاروی مخصوص وزن مواد مخدر کشف کردند.

خبر جدید  برگزاری جشن نیکوکاری سال ۹۷ با شعار" عیدی برای همه"

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ادامه داد: در ماموریت دوم ماموران یگان امداد شهرستان کرمانشاه در پلیس راه قزانچی به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با سه نفر سرنشین مشکوک و در بازرسی از آن ۴کیلو و ۳۰۰ گرم ماده مخدر از نوع گل به همراه دو حقه پایپ کشف شد.

خبر جدید  کشف بیش از ۲ میلیارد ریال سطل‌های زباله قاچاق در ثلاث باباجانی

این مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت: ماموران پاسگاه ترمینال نیز در عملیاتی دیگر حین گشت زنی و بازدید از انباری یکی از تعاونی ها مقدار یک کیلو و ۲۰۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک که در داخل جعبه نان برنجی جاسازی شده بود کشف کردند.

وی گفت: در جریان این ماموریت ها ۴ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

کد خبر ۴۶۳۹۱۲۵


منبع :: کشف حدود ۷ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه

خبر جدید  ضریب امنیت غذایی در کشور به ۸۷ درصد رسیده است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه